Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wnętrze samochodu zabezpieczone odpowiednio dobranymi dywanikami na dłużej zachowuje swój estetyczny wygląd i jest niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dywaniki welurowe oraz korytka gumowe idealnie dopasowane do modelów pojazdu Ford S-Max 2006-2015, dzięki którym wnętrze Twojego samochodu stanie się jeszcze bardziej przytulne i komfortowe.

  Dywaniki gumowe - Ford S Max

  Nasze dywaniki gumowe do Forda S Max 2006-2015 to produkty certyfikowane, nie wydzielające nieprzyjemnego zapachu oraz bardzo wytrzymałe na ścieranie. Można z łatwością myć je i odkurzać, aby zagwarantować wnętrzu swojego auta idealny poziom czystości. Co więcej, podwyższone ranty dywaników chronią przed wysypywaniem piachu czy wylewaniem wody lub błota na podłogę, dzięki czemu korytka gumowe doskonale sprawdzają się w zabezpieczaniu wnętrza auta przed jakimkolwiek zabrudzeniem. Dużą zaletą naszych dywaników gumowych jest także możliwość stabilnego zamocowania ich w podłodze, co zapobiega ich przesuwaniu, a tym samym gwarantuje pełen komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Materiał, z którego zostały wyprodukowane zachowuje swoją elastyczność niezależnie od panującej temperatury i posiada właściwości antypoślizgowe.

  Dywaniki samochodowe welurowe do Forda S Max

  W ofercie naszego sklepu poza dywanikami gumowymi, znajdziesz także bogaty wybór dywaników welurowych. Ich niezaprzeczalnym atutem jest bardzo atrakcyjny wygląd, który znacząco poprawia estetykę wnętrza pojazdu. Dywaniki samochodowe welurowe doskonale chronią także podłogę przed wycieraniem i zabrudzeniami. Są stosunkowo łatwe w odkurzaniu i czyszczeniu, dzięki czemu nie sprawiają problemów pielęgnacyjnych. Materiałowe dywaniki dodają wnętrzu auta przytulności, sprawiając, że podróżowanie staje się bardzo komfortowe zarówno dla pasażerów, jak i dla kierowcy. Nasze dywaniki welurowe są dostępne w wielu wariantach wykończeniowych. W zależności od koloru i materiału swojej tapicerki możesz dobrać do nich odpowiedni rodzaj lamówek oraz kolor przeszycia, tworząc spójną, atrakcyjną wizualnie całość.

  Dywaniki samochodowe to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym funkcjonalnym pojeździe. Niezależnie od wybranego modelu, możesz mieć pewność, że nasze dywaniki skutecznie ochronią podłogę Twojego samochodu przed zniszczeniem, zabrudzeniem i przemoczeniem, a także znacząco ułatwią Ci utrzymanie w aucie porządku.