Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Hyundai Santa Fe - gumowe dywaniki i korytka

Dywaniki samochodowe to jedno z tych akcesoriów samochodowych, które powinny cechować się doskonałą jakością wykonania, dzięki czemu pomimo narażenia na czynniki uszkadzające (przede wszystkim mechaniczne) nie ulegną one uszkodzeniu. Takie dywaniki to oferowane na tej stronie dywaniki do samochodu Hyundai Santa Fe.

Wśród bogatej oferty akcesoriów należy zwrócić szczególną uwagę na dywaniki do samochodu Hyundai Santa Fe. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością dzięki wykorzystaniu tworzywa TPE zamiast typowej gumy do samochodów. Dzięki tejże zamianie nie będziemy czuli typowego dla gumy, nieprzyjemnego zapachu. Takie korytka są trwałe i nie ulegają odkształceniu pomimo długotrwałego użytkowania czy też pod wpływem zmiennych warunków termicznych.

Wysoki rant (aż 3 cm) sprawia, że zabrudzenia nie przemieszczą się poza obszar korytka, co zapewnia łatwość sprzątania. Dywaniki dla lepszego bezpieczeństwa zostały wyposażone w powierzchnię antypoślizgową. Dodatkowo, każdy dywanik został wzbogacony o zestaw stoperów, dzięki którym to nie ulegną one przemieszczeniu, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a ich prosty montaż sprawia, że każdy z łatwością sobie poradzi z ich instalacją. Inteligentne rozwiązanie pozwala dopasować dywaniki w zależności od tego, czy mamy bolce w podłodze samochodu (do których można przymocować korytko) czy też nie - wtedy należy wykorzystać plastikowe wkręty, które zapobiegną przesuwaniu się dywaników.

W szerokiej ofercie sprzedaży znajdziemy także dywaniki samochodowe gumowe do Hyundai Santa Fe wykonane z najwyższej jakości gumy. Takie dywaniki charakteryzują się długoletnią trwałością i odpornością na zużycie, dzięki wykorzystaniu materiału o dużej gramaturze. Zostały ukształtowane tak, by uzyskać rant o wysokości około 1 cm który utrzyma zabrudzenia w korytku, co jest niezmiernie ważne w przypadku miesięcy zimowych, kiedy to w podeszwie naszych butów gromadzi się śnieg - dywaniki dają nam pewność, że nie przedostanie się on na podłogę samochodu, a tym samym jej nie poplami. Omawiane dywaniki posiadają od spodu kolce - to właśnie dzięki nim nie ulegają one przesunięciu po podłodze auta. Aby zapewnić komfort użytkowania, nie wydzielają zapachu gumy, lecz delikatny, przyjemny dla naszego węchu zapach wanilii. Produkty te są bardzo proste do czyszczenia i utrzymania w nienagannym stanie.

To, co wyróżnia dywaniki Hyundai Santa Fe to fakt posiadania certyfikatu jakości ISO. Są one wytwarzane przez polskiego producenta REZAW-PLAST.