Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe gumowe i welurowe do Volkswagena (VW)

  Samochody Volkswagen, osobowe, SUV-y i minibusy cieszą się dużym powodzeniem u kupujących. Przede wszystkim producent stawia na bezpieczeństwo samochodu, a także komfort kierowcy i pasażerów. Różne modele Volkswagena mają oryginalny design, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze dywaników i innych akcesoriów do samochodów. 

  Dywaniki samochodowe Volkswagen to produkty wykonane z trwałego i lekkiego materiału o strukturze komórkowej. Komórki na jego powierzchni równomiernie rozprowadzają wilgoć, zapobiegając jej rozprzestrzenianiu się na powierzchni. Produkt jest przymocowany do podłogi za pomocą specjalnych plastikowych stoperów. Niezawodne zamocowanie dywaników sprawia, że jazda jest wygodna i bezpieczna.

  Dywaniki gumowe VW

  Dywaniki gumowe VW produkowane są z elastomeru plastycznego (TPE), który charakteryzuje się dużą odpornością na wycieranie. Produkty gumowe zostały zaprojektowane przede wszystkim w celu ochrony wnętrza przed brudem, śniegiem i wilgocią. Można je stosować nie tylko zimą, ale także latem. Dywaniki samochodowe volkswagen posiadają wysokie ranty około 6cm, dzięki czemu mogą skutecznie zatrzymywać wilgoć i wszelkie zabrudzenia, chroniąc podłogę i odzież użytkowników.

  Dywaniki Volkswagen

  Zabezpieczona jest także boczna tapicerka i podstopnice razem z wykładziną pod pedałami. Dla każdego modelu dywaniki gumowe VW odtwarzają kształt karoserii samochodu tak dokładnie, jak to możliwe, minimalizując wszelkie przerwy między nimi a ścianami. Producent zadbał, aby dywaniki jak najbardziej pasowały do ścian podwozia samochodu, co dodatkowo zapobiega poślizgowi. Przy pomocy nowoczesnych środków technicznych obliczane są rozmiary dywaników i miejsca na zapięcia. Te produkty samochodowe utrzymują zarówno minimalnie niskie temperatury jak i wysokie, odporne są na słońce. Dywaniki gumowe VW są łatwe do czyszczenia, wystarczy wizyta na myjni samochodowej i odpowiednie ciśnienie wody.

  Dywaniki welurowe Volkswagen

  Do produkcji dywaników samochodowych welurowych producent wykorzystał wysokiej, jakości wykładzinę polipropylenową o grubości np. 7mm, 10mm, odporną na ścieranie. Ten rodzaj dywaników ma wysoką wytrzymałość, waga runa jest zależna od modelu samochodu i może wynosić np. 660 g/m2 a całkowita to 2000 g/m2 czy waga runa - 750 g/m2, całkowita: 2250 g/m2. Dywaniki posiadają podkład wykonany z granulatu gumowego oraz obszycie z lamówką materiałową lub skórzaną. Taki gumowy podkład pełni funkcję przeciwdziałającą przesuwaniu się dywaników, a także chroni tapicerkę samochodową przed zawilgoceniem, uszkodzeniem i lub zabrudzeniem w czasie użytkowania.

  Wielu kierowców ceni sobie wyjątkową estetykę wnętrza i wybiera dywaniki welurowe, aby podnieść całkowity design swojego Volkswagena. Ten rodzaj dywaników jest doskonale dopasowany do podłogi danego modelu. Sposób czyszczenia jest prosty, wystarczy odkurzacz i dostępne w sklepach środki czyszczące do dywaników.

  Dywaniki samochodowe Volkswagen niezawodnie chronią wnętrze przed deszczem i brudem. Są łatwe do czyszczenia, a przy prawidłowym użytkowaniu nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Wszystkie dywaniki są zaprojektowane dla określonego modelu samochodu, więc są mocno osadzone w kabinie. Każdy z nich spełnia swoje zadanie w zależności od sezonu i preferencji estetycznych. Gumowe dywaniki chronią wnętrze samochodu przed deszczem i błotem a welurowe dobrze uzupełniają wnętrze każdego samochodu, pochłaniają wilgoć, zapobiegając tworzeniu się kałuż pod nogami kierowcy i pasażerów.