Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Audi A4 B6 - gumowe i welurowe

Każdy właściciel samochodu chce mieć w swoim pojeździe porządek. Czyste i zadbane wnętrze ma duże znaczenie. Wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale także wzmacnia efekt wizualny. Porządek w samochodzie wpływa też na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego z pewnością warto mieć w swoim aucie specjalne dywaniki.

W ofercie naszego sklepu dostępne są dywaniki do Audi zarówno gumowe, jak i welurowe. Oba rodzaje są bardzo przydatne i warto wiedzieć, kiedy najlepiej je wykorzystać.

Dywaniki do Audi A4 B6 - gumowe i welurowe

Dywaniki gumowe, dostępne są w kolorze czarnym. Są one niezwykle popularne i przede wszystkim praktyczne. Przede wszystkim warto podkreślić, że nie przepuszczają one wody, więc nawet w mocno ulewne dni wnętrze samochodu będzie czyste i bezpieczne. Nie trzeba się martwić, że na zabrudzonych butach naniesie się błota do wnętrza pojazdu. Warto zaznaczyć, że dywaniki wykonane z tworzywa sztucznego można w bardzo łatwy sposób wyczyścić. W ofercie sklepu dostępne są m.in. dywaniki gumowe do Audi A6 C5. Oferujemy zarówno zwyczajne dywaniki, jak i dywaniki korytkowe. W tych drugich może się zgromadzić naprawdę dużo wody i są to najbardziej praktyczne modele.

W ofercie sklepu dostępne są także dywaniki welurowe. Wiele osób decyduje się na ich zakup, ponieważ prezentują się bardzo atrakcyjnie. Warto zaznaczyć, że zakupując dywaniki welurowe, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na kolor i obszycie, ale także na to, z czego zrobiony jest spód i jaka jest gramatura wykładziny. Im jest ona wyższa, tym dywanik jest bardziej odporny na zanieczyszczenia. W sklepie można znaleźć m.in. dywaniki do audi A6, a także podkładki do samochodu audi A6 C5 2004. Są one trudniejsze do wyczyszczenia niż podkładki wykonane z gumy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dywaniki są dokładnie dostosowane do modelu samochodu, dzięki temu prezentują się bardzo atrakcyjnie, a także są praktyczne i użyteczne.

Dywaniki gumowe najlepiej sprawdzają się zimą i jesienią. Wtedy bardzo dobrze chronią tapicerkę przed błotem i śniegiem. Wykładzina w tym czasie mogłaby zawilgnąć. Z kolei latem sprawdzą się one bardzo dobrze. Wystarczy je tylko od czasu do czasu wytrzepać, aby samochód odzyskał swój świetny wygląd. Dobrze jest więc zakupić obydwa rodzaje dywaników i wymieniać je zależnie od potrzeb. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Trzeba jednak pamiętać, że dywaniki samochodowe zarówno gumowe, jak i welurowe powinny być odpowiednio dobrane do konkretnego modelu samochodu. Jest to bardzo ważne i tylko wtedy mogą spełnić swoje zadanie.