Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Posiadając samochód, warto o niego dbać - dzięki temu wolniej będzie się zużywać, a dzięki temu można spowolnić jego spadek wartości oraz dłużej cieszyć się jazdą w schludnym pojeździe. Liczą się nie tylko regularne wizyty w warsztacie, ale też odpowiednie wyposażenie.

Wbrew pozorom dość ważnym elementem wyposażenia samochodu są dywaniki. W niniejszej kategorii znajdują się modele przeznaczone do użycia w aucie Audi A6 C7. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Dywaniki samochodowe Audi A6 C7- sklep internetowy

Dywaniki samochodowe do Audi A6 dostępne w naszym sklepie to produkty idealnie dopasowane do generacji C7. To świetna propozycja, ponieważ uniwersalne egzemplarze dostępne w wielu sklepach mogą nie pasować dobrze do Audi A6 C7, przez co będą się przesuwać oraz nie ochronią podłogi auta. W każdym przypadku w naszym sklepie można liczyć na produkty, które skutecznie spełnią swoje zadanie. Dysponujemy zarówno dywanikami gumowymi do Twojego Audi A6, jak i welurowymi opcjami do tego samochodu.

Dlaczego dywaniki są takie istotne? Przede wszystkim zabezpieczają podłogę samochodu przed wpływem wilgoci - wody bądź śniegu wnoszonych na obuwiu do wnętrza pojazdu. Pozwala to uchronić się przed ewentualną korozją, jak i zniszczeniem oryginalnej wykładziny, co mogłoby stworzyć nieestetyczny efekt. Przez to zmniejsza się także wartość samochodu, jeśli właściciel chciałby go w przyszłości sprzedać.

Audi A6 C7 - dywaniki gumowe

Dywaniki gumowe do Audi A6 C7 są doskonałym zabezpieczeniem podłogi auta. Zostały wykonane z materiału nieprzepuszczającego wilgoć, a zarazem wytrzymałego. Dzięki temu są stosunkowo odporne na tarcie i różne uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają się też pod kątem wygody użytkowania. Posiadają podwyższony rant, który zapobiega wydostawaniu się wody i zanieczyszczeń poza obręb produktu. By wyczyścić dywanik, wystarczy go wyjąć poza samochód, a następnie wypłukać. Nieprzypadkowo produkty te zdobywają pochlebne opinie również pod względem ceny.

Dywaniki samochodowe do Audi A6 C7 - dywaniki welurowe

Dywaniki welurowe stanowią podstawową ochronę podłogi w pojeździe. Dobrze się prezentują i świetnie chłoną wilgoć, a ponadto są delikatne dla obuwia. W naszym sklepie można znaleźć liczne dywaniki samochodowe różniące się sposobem oraz kolorem obszycia. Dzięki temu za pomocą tych produktów można uatrakcyjnić wygląd wnętrza auta. Każdy z naszych dywaników do Audi A6 C7 został podgumowany, dlatego wilgoć nie ma możliwości przeniknięcia do podłogi pojazdu.

Wszystkie dywaniki samochodowe do Audi A6 to produkty sprawdzone, wykonane z wysokiej jakości materiałów.