Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe gumowe i welurowe - Dacia Duster

W ciągu dnia, średnio 1,5 godziny spędzamy w samochodzie. Głównie podróżujemy z domu do pracy i szkoły, a także na zakupy. Podczas wyboru auta warto zatem zadbać nie tylko o techniczne parametry, czy wygląd zewnętrzny, ale także o jego wnętrze, aby przebywanie w nim było dla całej rodziny przyjemne i komfortowe. Jednym z jego elementów jest podłoga i dobrze dopasowane dywaniki samochodowe.

Nie tylko nadają wnętrzu eleganckiego wyglądu, ale pomagają także w zachowaniu czystości. Najbardziej popularnymi modelami są dywaniki samochodowe wykonane z gumy, które szczególnie dobrze sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby były użytkowane nawet przez cały rok. Łatwo utrzymać je w ładzie, a w razie potrzeby prosto i szybko można oczyścić z zabrudzeń.

Są one produkowane z wysokogatunkowych mieszanek gumowych i w pełni kompatybilne z budową danego modelu auta. Najnowsza technologia pozwala na laserowe zeskanowanie wnętrza samochodu, dzięki czemu dywaniki maksymalnie chronią nie tylko podłogę, ale także boczną powierzchnię tapicerki. Ponadto należy zwracać uwagę na wysokość brzegu ochronnego, zwanego rantem. Zwykle wynosi ona około 1 cm, dzięki czemu zabrudzenia nie wysypują się poza dywanik i nie rozprzestrzeniają się po całej podłodze. Dodatkowym atutem będzie wyposażenie dywaników od spodu w kolce, które uniemożliwiają ich przesuwanie się po posadzce.

W asortymencie naszego sklepu oferujemy nowe, markowe dywaniki gumowe przeznaczone do marki Dacia Duster wykonane z najwyższej jakości gumy, elastomeru plastycznego (TPE). Charakteryzuje je trwałość i odporność na ścieranie. Nie deformują się przy dużych wahaniach temperatury, zachowując swój pierwotny kształt i elastyczność. Są dodatkowo wyposażone w stopery pod oryginalne mocowania. Producent zadbał o ich estetyczne wykonanie, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Są to produkty ekologiczne, posiadające atest i nie wydzielające nieprzyjemnego zapachu. Niektóre egzemplarza są delikatne aromatyzowane przyjemną wonią wanilii. Dostępne są klasyczne modele, a także ich wersje 3D oraz korytka. Te ostatnie posiadają rant o wysokości 3 cm oraz powierzchnię antypoślizgową. Dywaniki w wersji 3D posiadają maksymalnie najwyższy (6 cm), trójwymiarowy brzeg ochronny. Zabezpieczają nie tylko podłogę samochodu, ale także boczną powierzchnię tapicerki oraz podstopnicę wraz z wykładziną pod pedałami.