Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe i welurowe 3D - Volkswagen B6 B7

Na Twoim podjeździe dumnie stoi Volkswagen Passat? Chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swój pojazd i cieszyć się niesamowitym komfortem? W takim razie powinny Cię zainteresować prezentowane tutaj dywaniki samochodowe VW Passat! Dlaczego to taka ważna kwestia?

Na pewno chcesz, żeby Twój samochód prezentował się dobrze. Sam wygląd zewnętrzny nie jest przecież jedynym tego wyznacznikiem. Zwłaszcza, jeżeli zdarza Ci się przewozić różne osoby. Nie można też zapominać o własnym komforcie. Kiedy dywaniki samochodowe są brudne, wnętrze pojazdu nie wygląda estetycznie. Co więcej, ich brak lub zły stan dywaników sprawia, że możesz zniszczyć podłogę w swoim pojeździe, kiedy na obuwiu wniesiesz błoto, śnieg, wodę itd. Gumowe dywaniki samochodowe VW Passat natomiast sprawdzą się idealnie, ponieważ odznacza je wysoka jakość wykonania, trwałość i praktyczność użytkowania.

Prezentowane tutaj dywaniki gumowe 3D Volkswagen Passat B6 B7 są wykonane z pewnego materiału. Posiadają także strukturę, która na pewno uchroni Twój samochód przed wilgocią. Mianowicie, na całej powierzchni znajdują się rowki, w których będzie mogła składować się woda. To nie wszystko, nawet podczas dynamicznej jazdy się ona nie wyleje, ponieważ produkt posiada wysoki rant, aż na 6 cm.

Co więcej, w zestawie znajdują się stopery, które powstrzymają dywanik przed przesuwaniem się. Jeżeli wolisz jednak inne rozwiązania, oferujemy także dywaniki welurowe do wspomnianego pojazdu.