Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

SsangYong Motor Company jest firmą zajmującą się produkcją samochodów osobowych. Założono ją w 1954 roku w Korei Południowej. Na samym początku marka zajmowała się tworzeniem samochodów terenowych, nosiła wtedy nazwę Hadonghwan Motor Company. W 1977 roku nazwę zmieniono na Dong-A Motor, jednak w 1988 roku została jej nadana dzisiaj spotykana nazwa SsangYong. Firma borykała się z problemami finansowymi, przez co często przechodziła w różne ręce. Wymienić tutaj można brytyjskiego producenta samochodów luksusowych Panther Westwinds, później Daewoo, następnie chiński koncern Shanghai Automotive Industry Corporation, a ostatecznie, od 2010 roku – Mahindra & Mahindra Limited. Swoimi konstrukcjami marka często nawiązuje do niemieckiego Mercedesa. Auta tego producenta są coraz bardziej popularne w Polsce.

Ty również jesteś właścicielem samochodu marki SsangYong? W takim razie na pewno chcesz odpowiednio zadbać o swój pojazd. W przypadku wnętrza najistotniejszym elementem są dywaniki samochodowe. SsangYong to marka samochodów, które mimo niewysokiej ceny oferują dobry komfort jazdy. Estetyka wnętrza wpływa na ten komfort, a dywaniki zapewniają nie tylko wygląd, ale też bezpieczeństwo dla samochodu, ponieważ są barierą przed nadmierną wilgocią. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w tej kategorii, chodzi oczywiście o dywaniki samochodowe SsangYong.

Dywaniki gumowe SsangYong to dobre rozwiązanie na ulewne pory roku, a także jazdę poza miastem. Są swoistą barierą między wodą wnoszoną na obuwiu, a wnętrzem samochodu. Dostępne w tej kategorii dywaniki gumowe SsangYong nie tylko są bardzo trwałe, ale też wygodne w użytkowaniu. Nawet, jeżeli naniesiesz do pojazdu sporą ilość wody – podwyższony rant zapobiegnie wylewaniu się jej – tym bardziej w przypadku tzw. „korytek”. Dywaniki gumowe SsangYong bardzo łatwo się czyści – wystarczy je zabrać na myjnię bezdotykową i oblać wodą pod ciśnieniem.

Motos oferuje najwyższej jakości akcesoria samochodowe, w tym wcześniej wymienione dywaniki gumowe, ale też dywaniki welurowe SsangYong, folie samochodowe, nakładki stalowe i inne. Możesz mieć pewność, że zaopatrując się u nas zyskasz najwyższej jakości produkt, który posłuży Ci przez długie lata. Warto zaznaczyć, że wszystkie oferowane przez nasz sklep dywaniki samochodowe SsangYong są doskonale dopasowane do konkretnego modelu pojazdu, dzięki czemu tym bardziej możesz liczyć na wysoki komfort użytkowania.