Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe MAN - gumowe i welurowe

MAN jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją samochodów ciężarowych, autobusów, silników i pojazdów dostawczych. Znajduje się w czołówce największych spółek w Niemczech, a jako producent samochodów ciężarowych – w czołówce światowej. W 2015 roku obroty marki sięgnęły kwoty 13 miliardów euro. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że MAN jest najstarszą spółką na giełdzie niemieckiej. Początki marki sięgają 1758 roku. Wtedy w Oberhausen powstała huta, kilka lat później produkowano tam maszyny. W 1897 roku MAN jako pierwsza spółka na świecie produkowała silniki wysokoprężne – gdzie największe z nich napędzały nawet statki wojskowe. Pierwsza ciężarówka z silnikiem diesla tej firmy, powstała natomiast w 1923 roku. Od 2012 roku Volkswagen posiada 75% akcji MAN.

Posiadasz samochód marki MAN i chcesz, żeby jego stan był jak najlepszy? W takim razie na pewno interesuje Cię nie tylko jego stan techniczny i wygląd zewnętrzny, ale także wnętrze kabiny. Na pewno przydadzą Ci się dywaniki do samochodu MAN. Zastanawiasz się, czy warto? Zdecydowanie! Stare dywaniki mogą nie spełniać już swoich funkcji, to jest zabezpieczać pojazdu przed wilgocią. Po kilku latach użytkowania najpewniej na dywaniku pojawią się wady, takie jak chociażby otwory. Również rowki będą prawdopodobnie wytarte, co również zmniejsza skuteczność dywaników.

Kiedy nastają deszczowe pory, dywaniki gumowe będą idealnym rozwiązaniem. To oczywiste, że wsiadając do pojazdu na obuwiu wnosi się masę brudu i wody. Dobre dywaniki gumowe zapobiegną wylaniu się swojej zawartości – posiadają wysoki brzeg. Są również bardzo proste względem utrzymania higieny. Wystarczy dywanik polać wodą pod ciśnieniem. Dywaniki gumowe oferowane przez nasz sklep posiadają także gumowe kolce z dolnej strony, dzięki czemu na pewno nie będą się przesuwały podczas jazdy.

Tworzymy profesjonalne dywaniki welurowe i dywaniki gumowe. Do produkcji używamy tylko i wyłącznie materiałów sprawdzonych najwyższej jakości, ponieważ stawiamy na długowieczność wykonywanych przez nas dywaników. Warto również dodać, że wszystkie dywaniki dostępne w naszej ofercie są dostosowane do konkretnego modelu i generacji pojazdu, przez co na pewno będą idealnie pasowały do Twojego pojazdu MAN.

W naszym sklepie nie czeka Cię rozczarowanie – na pewno nie będziesz zawiedziony, jeżeli zaopatrzysz się w nasze dywaniki do samochodu MAN. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na tej stronie.