Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Toyota CHR - gumowe i welurowe

Toyota C-HR to dynamiczne i stylowe auto, o które warto odpowiednio zadbać. Aby ułatwić sobie utrzymanie go w czystości, najlepiej postawić na dywaniki, które dokładnie pokryją całą podłogę pojazdu i zabezpieczą ją przed wszelkimi zabrudzeniami. Dzięki nim sprzątanie wnętrza samochodu okaże się banalnie prostą czynnością, niewymagającą wysiłku. Dywaniki do Toyoty CHR zatrzymają piasek, wodę i błoto, zapobiegając ich wnikaniu w głąb wykładziny. Sprawi to, że podłoga auta na dłużej zachowa swój oryginalny, estetyczny wygląd, dbając o utrzymanie wartości pojazdu.

Dywaniki gumowe Toyota CHR

Z samochodowych dywaników gumowych można korzystać bez obaw przez cały rok niezależnie od pogody. Produkty tego typu doskonale poradzą sobie bowiem z każdym typem zanieczyszczeń. Latem zatrzymają w sobie piasek i wodę opadową, a zimą śnieg i błoto. Nasze dywaniki gumowe do Toyoty CHR zaprojektowano i stworzono dokładnie pod kątem ukształtowania podłogi tego właśnie modelu samochodu. Dzięki temu idealnie przylegają do wykładziny i w stu procentach chronią ją przed zabrudzeniem. Podwyższone ranty dywaników zabezpieczają nagromadzone wewnątrz zanieczyszczenia przed wysypywaniem, co sprawia, że podczas sprzątania wystarczy wyjąć je, wytrzepać lub ewentualnie przepłukać wodą.

Oferowane dywaniki wyprodukowane zostały z wysokiej jakości gumy lub tworzywa TPE. Są one trwałe, odporne na ścieranie i odkształcenia, a także elastyczne niezależnie od panującej temperatury. Produkty posiadają atesty i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Mają również antypoślizgową powierzchnię, która gwarantuje kierowcy pełen komfort prowadzenia pojazdu. Dodatkowo dywaniki zabezpieczone są przed przesuwaniem za pomocą stoperów lub gumowych kolców.

Dywaniki Toyota CHR - gumowe dywaniki 3D

Nasze dywaniki do Toyoty CHR wykonywane w technologii 3D to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających. Produkty tworzone są w oparciu o laserowy skan podłogi konkretnego modelu pojazdu, co sprawia, że idealnie do niej przylegają. Mają także wysoki, trójwymiarowy brzeg ochronny, który chroni nie tylko samą podłogę, ale również powierzchnię boczną tapicerki oraz wykładzinę pod pedałami. Wysokiej jakości dywaniki gumowe 3D to wyrób polskiej produkcji, co stanowi gwarancję estetycznego wykonania oraz braku nieprzyjemnego zapachu gumy wewnątrz pojazdu. Co więcej, oferowane dywaniki z serii PRO-LINE są produktami ekologicznymi, opatrzonymi właściwymi atestami. Wykazują też wiele walorów praktycznych, takich jak łatwość czyszczenia, elastyczność i odporność na uszkodzenia.