Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Land Rover Freelander - gumowe i welurowe

Samochody Land Rover Freelander produkowane były w latach 1997-2014 przez brytyjską markę. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości dywaniki, które dedykowane są do wielu różnorodnych roczników i generacji właśnie samochodów Land Rover Freelander.

Zapewniamy, że współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, dlatego możemy zagwarantować, iż wszystkie oferowane przez nas produkty są wytrzymałe oraz cechują się wysoką funkcjonalnością. Z naszą pomocą znajdziesz więc rozwiązanie, które w stu procentach odpowie na Twoje oczekiwania. Sprawdź nasz ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie doradzi.

Dywaniki gumowe Land Rover Freelander

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości dywaniki, które sprawdzą się w samochodach Land Rover Freelander. Wszystkie propozycje, jakie można znaleźć na naszej stronie internetowej, to produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów, którzy dają gwarancję najwyższej jakości i wysokiego komfortu używania.

Dywaniki gumowe do Land Rover Freelander są wykonane w stu procentach z gumy lub też z tworzywa, jakim jest elastometr plastyczny w kolorze czarnym. Mimo tego, iż są to dywaniki gumowe, możesz być pewien, że w samochodzie nie będziesz odczuwał przykrego zapachu kojarzonego z gumą. Co więcej, niektóre dywaniki wydzielają delikatny i niezwykle przyjemny zapach wanilii.

Wszystkie zawarte w naszej ofercie dywaniki gumowe do Land Rover Freelander są odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia oraz wahania temperatur. Są one w pełni elastyczne, dlatego przez długi czas zachowają estetyczny wygląd.

Dzięki zastosowaniu funkcjonalnych wysokich rantów w postaci trójwymiarowych brzegów nagromadzone zanieczyszczenia nie będą wydostawać się poza dywanik. Chroniona jest w ten sposób nie tylko podłoga pojazdu, ale również boczna tapicerka i podstopnica. To, co jest najbardziej istotne to fakt, że najnowsza technologia pozwala na laserowe skanowanie wnętrza samochodu, co daje możliwość zaprojektowania dywaników gumowych, które będą idealnie dopasowane do samochodów, takie też są nasze dywaniki gumowe do Land Rover Freelander.

Nie musisz też obawiać się, że dywaniki stracą na swoim wyglądzie po dłuższym czasie użytkowania. Są one bowiem łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego odpowiednia pielęgnacja pozwoli przez długi czas zachować pierwotny wygląd produktu. Warta podkreślenia jest również kwestia niezwykle starannego wykonania dywaników gumowych do samochodów Land Rover Freelander. Przekłada się to bowiem na wysoki komfort używania.