Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Akcesoria samochodowe są bardzo istotnym elementem wyposażeniem auta, a ich jakość, estetyka i wytrzymałość przekładają się w znacznym stopniu na komfort korzystania z pojazdu.

Dywaniki samochodowe gumowe – uniwersalność i praktyczność

Jednym z najchętniej wybieranych dodatków są dywaniki samochodowe gumowe. Szczególnie warte polecenia są te, dostosowane do modeli samochodów Dodge Journey (od 2008) oraz FIAT Freemont (od 2011). Akcesorium to charakteryzuje się znakomitą jakością gumy, z której jest wykonane, intensywnym czarnym kolorem oraz specjalnie wyprofilowaną powierzchnią, zaprojektowaną tak, aby zatrzymywała wszystkie zabrudzenia. Kratka, która pokrywa dywanik, jest bowiem na tyle głęboka (rant ma wysokość 1 cm.), że chroni tapicerkę nawet przed rozlanymi napojami. Samo czyszczenie dywaników jest banalnie proste: wystarczy opłukać je strumieniem czystej wody, a następnie wysuszyć, aby były jak nowe. Zbędne są wszelkie detergenty czy produkty chemiczne.

Co więcej, dywaniki samochodowe gumowe są łatwe w czyszczeniu, nie wydzielają przykrego zapachu gumy, a delikatną woń wanilii. Są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich zaletą jest również to, że są wyposażone od spodu w gumowe kolce, które uniemożliwiają ich przesuwanie się, podwijanie czy przemieszczanie podczas jazdy.

Dywaniki samochodowe gumowe – jakość ma znaczenie

Ogromnym plusem dywaników do modeli Dodge Journey i FIAT Freemont jest także to, iż produkowane są przez polską markę Frogum, posiadającą certyfikat TUV, mającą wieloletnie doświadczenie na rynku i cieszącą się zaufaniem tysięcy klientów. Dzięki temu kupujący ma pewność, iż otrzymuje produkt najwyższej jakości, który będzie mu służył przez lata i nie zniszczy się po jednym sezonie. Warto też uświadomić sobie, iż wybierając dywaniki firmy posiadającej certyfikat, ma się gwarancję, iż nie zostały one wyprodukowane przy użyciu tworzyw lub substancji toksycznych, mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie. Jako że w samochodzie spędza się relatywnie dużo czasu, jest to parametr, którego nie należy lekceważyć.

Dywaniki samochodowe gumowe do Dodge'a Journeya i FIATA Freemonta to akcesorium, bez którego trudno się obyć. Wszak to one stanowią jeden z najważniejszych elementów gwarantujących czystość i estetykę kabiny pasażerskiej auta. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz starannemu wykonaniu, dywaniki są niezastąpionym i uniwersalnym produktem, którego funkcjonalność usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta.