Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prezentowana kategoria produktów dedykowana jest dla osób, które poszukują dobrej jakości dywaników samochodowych do aut marki Daewoo. Dobierając poszczególne elementy do tego działu zwracamy uwagę na jakość wykonania, na prostotę montażu oraz na funkcjonalność i odporność na zniszczenia.

Wszystkim naszym klientom oferujemy produkty wywodzące się od polskich marek. Towar przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany, a same dywaniki posiadają stosowne certyfikaty i zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Jeśli zatem szukasz nowego kompletu dywaników do samochodu marki Daewoo, to bardzo dobrze trafiłeś. Przejrzyj przygotowane przez nas propozycje i wybierz zestaw, który spełni Twoje kryteria.

W ofercie mamy między innymi klasyczne wersje dywaników samochodowych wykonane z dobrej jakości gumy. Dywaniki dostępne są w zestawach po cztery sztuki. Dzięki temu, ten sam wzór można wybrać na przód jak i na tył samochodu. Marka, z którą współpracujemy od wielu lat zajmuje się produkcją dywaników i wie jak idealnie dopasować je do podłóg konkretnych modeli aut. Dywaniki, które znajdują się w naszej ofercie są odporne na zniszczenia, wykonano je z gumy o wysokiej gramaturze, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i nie groźne im zmienne temperatury.

W przedstawianym dziale produktów znajdują się także dywaniki wykonane z materiału TPE, który wykazuje jeszcze lepsze właściwości niż guma. Tworzywo to jest odporne na ścieranie, jest bardzo elastyczne i nie zmienia swojego kształtu nawet przy dużych różnicach temperatur. Dostępne u nas dywaniki samochodowe Daewoo wykonane z tego materiału są bardzo chętnie wybierane przez klientów, którzy poszukują produktów o wysokiej jakości, ale w przystępnych cenach.

Dywaniki w prosty sposób się czyści i konserwuje. Do sprzedawanych przez nas kompletów dodajemy stopery, które ułatwiają montaż przednich dywaników.