Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jednym z bardziej rozpoznawalnych modeli samochodów marki Audi w kategorii sportowej jest kompaktowy i zwinny TT. Audi TT od lat zdobywa serca miłośników motoryzacji i cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego sportowy charakter, opływowa sylwetka i detale przyciągają oko. Dobierając akcesoria i dodatki do auta powinniśmy się kierować przede wszystkim zachowaniem spójności i dopasowaniem do jego sportowego stylu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyliśmy ofertę dywaników samochodowych idealnie spełniających te kryteria. Nie musisz martwić się, że wybierając praktyczne rozwiązanie zrezygnujesz z atrakcyjnego wyglądu. Nasze produkty spełnią zarówno praktyczne, jak i estetyczne wymagania wszystkich klientów.

Dobrze dobrane chodniki samochodowe to nie tylko poprawa komfortu i praktyczne rozwiązanie, ale także estetyczne uzupełnienie wyglądu wnętrza samochodu. Wybór konkretnego materiału, z jakiego są wykonane powinien opierać się zarówno na osobistych preferencjach, sposobie użytkowania, jak i podstawowych cechach, jakie muszą spełniać.

Podstawową zaletą samochodowych dywaników welurowych są ich walory estetyczne. Dzięki temu, że wybierać możemy wśród wielu wzorów łatwiej jest indywidualnie dostosować wnętrze do naszych preferencji. Fantazyjne obszycia w różnych kolorach mogą być dobierane do koloru tapicerki albo stanowić urozmaicenie jednolitego wnętrza. Dywaniki welurowe mają przyjemną fakturę i sprawiają, że wnętrze auta staje się bardziej przytulne. Wszystkie dywaniki wyposażone są w specjalne gumowe podkłady co zapobiega ich przesuwaniu.

Przyjęło się mówić, że welurowe dywaniki najlepiej sprawdzają się w porze suchej. Jednak ze względu na specjalne właściwości materiału pozwalają na wchłanianie wody a duża powierzchnia parowania sprawia, że schną w bardzo szybkim tempie. Warto raz na jakiś czas odkurzyć je lub wyprać przy zastosowaniu odpowiednich środków. Dzięki temu dłużej zachowają swoje właściwości i pozwolą cieszyć się komfortem. Jeżeli decydujemy się na dywaniki gumowe z pomocą w czyszczeniu przychodzi nam podwyższony rant, który pozwala szybko pozbyć się gromadzącej się na nich wody lub piachu. To rozwiązanie chroni jednocześnie przed wypadaniem zanieczyszczeń poza obręb dywanika. Gumowe dywaniki wykonane z nowoczesnych materiałów wykazują dużą odporność na wodę, zabrudzenia i ścieranie. Niezależnie od materiału na jaki się zdecydujemy musimy pamiętać o ich czyszczeniu, co pozwoli dłużej cieszyć się ich świetnym wyglądem.

Wybór naszych dywaników to idealna propozycja przede wszystkim dla tych, którzy stawiają na praktyczne rozwiązania i chcą produktu, który bez zmian swoich właściwości będzie służył przez długi czas. Produkty premium mają łączyć w sobie wysoką klasę wykonania z najlepszą ceną w danej kategorii. Kupując w naszym sklepie niezależnie od tego, czy wybierzesz dywaniki welurowe, czy gumowe, możesz mieć pewność, że ich jakość i funkcjonalność jest na najwyższym poziomie.