Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki welurowe i gumowe BMW 6 F12 F13

Dywaniki samochodowe to najprostszy sposób, aby utrzymać wnętrze auta w czystości i ułatwić sobie sprzątanie. Ich zadaniem jest skuteczne zatrzymywanie kurzu, pyłu, piasku oraz wody, które mogłyby trwale zabrudzić podłogę auta i przenieść się na jego tapicerkę czy inne elementy wnętrza. Dywaniki samochodowe do BMW 6 F12/F13, perfekcyjnie dopasowane do kształtu podłogi tych modelów pojazdów, pozwolą Ci nie tylko zadbać o czystość auta, ale także poprawić jego estetykę.

BMW 6 F12/F13 - dywaniki welurowe

Dywaniki welurowe do BMW 6 F12/F13 to zestawy skrojone dokładnie na miarę potrzeb Twojego auta. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, który doskonale pochłania wodę i wszelkie inne zanieczyszczenia, a jednocześnie umożliwia ich bezproblemowe usunięcie. Nasze dywaniki posiadają specjalne wzmocnienia w najbardziej newralgicznych miejscach, czyli przy fotelu kierowcy. To w połączeniu ze starannymi obszyciami sprawia, że są one niezwykle mocne i odporne na strzępienie, dzięki czemu na dłużej zachowują swój atrakcyjny wygląd. W zależności od wybranego wariantu nasze dywaniki welurowe do BMW 6 F12/F13 mogą być wyposażone w tekstylne lub skórzane lamówki. Ich dodatkowym atutem jest ogromny wybór ozdobnych, kolorowych nici, które można z łatwością dopasować do barw swojej tapicerki.

BMW 6 F12 F13 - dywaniki gumowe

Dywaniki gumowe do BMW 6 F12/F13 to niezbędnik każdego kierowcy w sezonie jesienno-zimowym. Dzięki nim zapomnisz o problemie zamoczonej i zabłoconej podłogi, która wymagałaby uporczywego szorowania. Gumowe dywaniki zatrzymają wodę, piasek, błoto, śnieg i wszelkie inne zabrudzenia. Ponadto, ich wysokie boki zabezpieczą zawartość przed wysypaniem lub rozlaniem, a co za tym idzie, zapewnią podłodze 100% ochronę przed zanieczyszczeniem. Nasze dywaniki gumowe do BMW 6 F12/F13 wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które nie wydziela przykrego zapachu, wykazuje właściwości antypoślizgowe oraz pełną odporność na zmienne temperatury, dzięki czemu zachowuje swoją elastyczność i perfekcyjne dopasowanie do kształtu podłogi. Produkty są także odporne na ścieranie i odkształcenia, dlatego na długo zachowują estetyczny wygląd i pełną funkcjonalność.

Kompleksowo wyposażone wnętrze samochodu to welurowe dywaniki w okresie letnim oraz dywaniki gumowe w okresie jesienno-zimowym. Dzięki nim zwiększysz komfort swoich pasażerów i nie będziesz martwić się o stan podłogi pojazdu. Dywaniki ułatwią również sprzątanie i pozwolą na dłużej zachować wnętrze auta w czystości, co przełoży się na podwyższenie wartości samego samochodu.