Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe VW Polo V (2009-2017) - gumowe i welurowe

Ochrona wnętrza samochodu przed zabrudzeniami może przebiegać na wiele sposobów. W pojeździe Volkswagen Polo V (2009-2017) warto uzupełnić standardowe wyposażenie w odpowiednio dopasowane dywaniki samochodowe. Dzięki temu podłoga w samochodzie będzie zabezpieczona, a jej sprzątanie szybsze. Sprawdź, jakie dywaniki gumowe do VW V warto wybrać oraz kiedy można zdecydować się na dywaniki welurowe do VW Polo 5. Poznaj bogatą ofertę dywaników i wybierz najlepiej pasujące warianty nie tylko pod kątem wymiarów i kształtów, ale również estetyki i funkcjonalności.

Rodzaje dywaników samochodowych do Volkswagena Polo V

Specjalnie dopasowane dywaniki samochodowe mają właściwe kształty i wymiary, odpowiadające idealnie do przestrzeni podłogowej. W naszym sklepie dostępne są:

Dywaniki welurowe VW Polo 5

- w wersji standardowej z wykładziny polipropylenowej grubości 7 mm i gramaturze runa 660 g/m2, z lamówką materiałową,

- w wersji Premium z grubej wykładziny polipropylenowej 10 mm o gramaturze runa 750 g/m2 i podwójnie przeszywanej lamówce z nubuku, skóry.

Dywaniki gumowe VW V

- klasyczne z wysokogatunkowej gumy, dopasowaną wysokością rantu i optymalnym profilowaniem,

- korytka do specjalnych zadań z elastycznego TPE, wyposażone w wysoki rant i powierzchnię antypoślizgową.

Volkswagen Polo V (2009-2017) podobnie jak inne pojazdy powinien być przez właścicieli wyposażony w dedykowane do tego modelu rozwiązania. Tylko dedykowane dywaniki, jakie mamy w ofercie, pozwolą na bezpieczną jazdę i w pełni skuteczną ochronę przed brudem.

Jakie dywaniki najlepiej kupić do VW Polo 5? Propozycje na zimę oraz lato

Wybór sposobu chronienia podłogi w samochodzie zależy głównie od sposobu jego użytkowania, oraz poziomu estetyki, jaki chce się zachować. Praktyczne dywaniki gumowe w VW V to rozwiązanie uniwersalne, dobre zarówno na zimę, jak i lato. Pozwala na zatrzymanie wody, błota czy piasku. Można je w szybki sposób nie tylko wytrzepać, ale również umyć. Będą idealne, gdy samochód jest intensywnie użytkowany, również w trudnych warunkach. Wysokiej jakości dywaniki welurowe do VW Polo 5, jakie proponujemy, również sprawdzą się zarówno w lecie, jak i w zimie. Zwykle polecane są głównie na ciepłe i suche pory roku, jednak ich jakość pozwala na stosowanie ich przez wszystkie sezony. Miękkie dywaniki pozwalają zachować wysoką estetykę pojazdu, są przyjemniejsze w dotyku. Można szybko je wytrzepać, przetrzeć szczotką lub odkurzyć.

Volkswagen Polo V (2009-2017) wyposażony w wysokiej jakości dywaniki będzie optymalnie zabezpieczony przed trwałymi zabrudzeniami i uszkodzeniami wykładziny podłogowej. Jesteś właścicielem popularnego VW Polo 5? Wybierz pasujący model dywaników i kup je jeszcze dziś!