Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki welurowe i gumowe do BMW 7 E65/E66 2001-2008

Samochody BMW serii 7 to luksusowe auta, które produkowane są od 1977 roku. Biorąc pod uwagę, jak wysokiej klasy są to samochody, niezależnie od rocznika auta te wymagają najwyższej jakości rozwiązań. Nasz sklep jest w stanie je dostarczyć. Na naszej stronie internetowej dostępne są dywaniki samochodowe do BMW 7. Niezależnie od rocznika i konkretnego modelu jesteśmy w stanie zaproponować produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli będziesz miał do nas jakiekolwiek pytania - zadzwoń. Chętnie przedyskutujemy wszystkie nurtujące Cię kwestie.

BMW 7 E65/E66 - dywaniki gumowe

Dywaniki gumowe do samochodów marki BMW 7 to wysokiej jakości rozwiązania. W zestawie znajdują się cztery dywaniki, które w stu procentach wyprodukowane zostały z użyciem najwyższej jakości gumy lub elastometru plastycznego. Z uwagi na dużą gramaturę, są one niezwykle trwałe, wytrzymałe i odporne na zużycie. Dywaniki gumowe dedykowane do samochodów BMW 7 są elastyczne i odporne na wahania temperatur. Zabrudzenia nie będą się wydostawały na zewnątrz i nie będą tym samym brudziły podłogi, bowiem w oferowanych przez nas produktach znajdują się minimum centymetrowe ranty, które niemal całkowicie eliminują tego rodzaju ryzyko. Nasze dywaniki pomimo tego, że zostały wykonane z gumy, nie wydzielają przykrego zapachu. Wręcz przeciwnie – niektóre wydzielają nawet delikatny zapach wanilii. Co ważne dywaniki gumowe do BMW 7 są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. W trosce o komfort używania nasze dywaniki posiadają od spodu gumowe kolce, które zapobiegają przesuwaniu się produktu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie dywaniki gumowe do BMW 7 są produktami certyfikowanymi.

BMW seria 7 E65/E66 - dywaniki welurowe

Dywaniki welurowe do samochodów marki BMW serii 7 to również wysokiej jakości rozwiązania i alternatywa dla gumowych propozycji. Dywaniki te są idealnie dopasowane do kształtu podłogi konkretnego modelu. Tworzywo, z jakiego zostały one wykonane to w większości wykładzina polipropylenowa o grubości minimum 7 mm. Gumowy podkład zapobiega przesuwaniu się produktu po podłodze. Wszystkie oferowane przez nas dywaniki welurowe do samochodów marki BMW serii 7 są wykończone skórzaną lub materiałową lamówką, która obszyta jest nitką w różnych wariantach kolorystycznych. Dodatkowe cechy tych produktów to brak podatności na odkształcenia oraz odgniecenia. Dywaniki welurowe nie mają też tendencji do zwijania się podczas jazdy. Podobnie jak dywaniki gumowe, dywaniki welurowe do samochodów BMW serii 7 są łatwe w utrzymaniu czystości. Produkt montowany jest za pomocą rzepów lub stoperów, które dołączone są do zestawów.