Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Mercedes B Klasa - gumowe i welurowe

Czyste i zadbane auto nie może obyć się bez praktycznych dywaników dobranych odpowiednio do panującej na zewnątrz pogody. Kiedy jest względnie sucho lub deszcz pada okazjonalnie, we wnętrzu samochodu doskonale sprawdzą się eleganckie dywaniki welurowe, które zbierają piach i wodę opadową. Z kolei jesienią i zimą znacznie lepiej jest postawić na wodoodporne dywaniki gumowe, które poradzą sobie z wszelkimi płynnymi zabrudzeniami typu błoto czy roztopiony śnieg. Aby maty i dywaniki pełniły swoją funkcję w sposób wzorowy, muszą być jednak odpowiednio dopasowane, dlatego w tej kategorii przedstawiamy produkty zaprojektowane z myślą o Mercedesach klasy B.

Dywaniki Mercedes B Klasa - welurowe

Miękkie i bardzo eleganckie dywaniki do Mercedesa klasy B to dodatki do wnętrza pojazdu, które ułatwiają utrzymanie go w czystości i bardzo skutecznie zabezpieczają oryginalną wykładzinę podłogi przed zabrudzeniem. Produkty doskonale pochłaniają kurz i wodę naniesioną na spodzie butów, a dodatkowo wpływają pozytywnie na komfort podróżowania samochodem oraz ogólny design wnętrza pojazdu. Są odporne na przecieranie, zwłaszcza w miejscach najbardziej na to narażonych, dzięki odpowiednim przeszyciom wzmacniającym. Charakteryzują się również bardzo estetycznym wykonaniem. Posiadają tekstylne lub skórzane obszycia, które zdobi kolorowa nić dostępna w wielu zabarwieniach. Różnorodny wybór sprawia, że nasze dywaniki welurowe mogą zostać dopasowane na przykład do tapicerki czy koloru karoserii auta, tworząc spójną i atrakcyjną wizualnie całość.

Dywaniki gumowe Mercedes B Klasa

Deszczowa i śnieżna pogoda sprawia, że welurowe dywaniki do Mercedesa powinniśmy wymienić na gumowe korytka, zatrzymujące błoto, śnieg i wszelkie inne płynne zabrudzenia. Nasze dywaniki gumowe do Mercedesa B klasy to produkty tworzone z wysokiej jakości gumy lub tworzywa TPE. Wyróżnia je wyjątkowa elastyczność, a także odporność na zmienne temperatury, wycieranie czy odkształcenia. Dywaniki posiadają podwyższone ranty, które zapobiegają wysypywaniu lub wylewaniu zanieczyszczeń na wykładzinę samochodu. Są również łatwe w czyszczeniu - wystarczy bowiem opłukać je zwykłą wodą. Dostępne w naszym sklepie dywaniki do Mercedesa W245 nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i nie przesuwają się po podłodze dzięki dedykowanym stoperom. W asortymencie posiadamy również bardzo eleganckie wersje dywaników gumowych w kolorze beżowym, które pięknie komponują się z jasną tapicerką tekstylną, bądź skórą na obiciach foteli samochodu.