Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Mercedes Viano - gumowe i welurowe

Samochody Mercedes Vito to pojazdy osobowe klasy wyższej oraz dostawcze klasy średniej. Początki produkcji tych samochodów określa się na rok 1996. W 2003 roku rozpoczęto również produkcję tego modelu w wersji osobowej. Samochody te nosiły wówczas nazwę Viano. Od 2014 roku pojazdy doczekały się trzeciej generacji.

W naszym sklepie internetowym możesz nabyć dywaniki właśnie do samochodów Mercedes Viano oraz dywaniki gumowe do samochodów Mercedes Vito. Ze swojej strony zapewniamy, że posiadamy w ofercie propozycje wyłącznie najwyższej jakości. Sprowadzamy dywaniki wyłącznie od najlepszych producentów, którzy są liderami w branży. Ponadto stale weryfikujemy rynek i rozbudowujemy naszą ofertę o produkty godne polecenia. Wybierając więc dywaniki do samochodów Mercedes Viano i Vito w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję najlepszego wyboru.

Dywaniki gumowe Mercedes Viano

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości dywaniki dedykowane do samochodów Mercedes Vito i ich osobowej wersji - Mercedes Viano. Wszystkie propozycje znajdujące się w tej kategorii to produkty godne polecenia, bowiem jesteśmy dystrybutorem dywaników pochodzących wyłącznie od znanych i cenionych marek.

Dywaniki gumowe do samochodów Mercedes Viano i Vito są starannie i precyzyjnie wykonane oraz zapewniają wysoki poziom komfortu. Gumowe kolce znajdujące się na zewnętrznej części zapobiegają przesuwaniu się ich po powierzchni. Dzięki temu całość stabilnie trzyma się podłoża, nie podwija się i nie przeszkadza w trakcie jazdy. Ponadto w dywanikach zastosowano funkcjonalne wysokie ranty, które zapobiegają wydostawaniu się zanieczyszczeń na zewnątrz. Chronione jest dzięki temu podłoże, a także boczna tapicerka i podstopnica. Samochód może więc cały czas prezentować się estetycznie.

Dostępne w naszej ofercie dywaniki Mercedes Viano/Vito są wykonane w 100% z gumy lub tworzywa TPE. Nie należy się jednak obawiać, że w samochodzie będzie wyczuwalny nieprzyjemny zapach gumy. Produkty w naszej ofercie wydzielają nawet delikatny aromat wanilii. Dywaniki są łatwe w utrzymaniu czystości. Odpowiednio pielęgnowane będą się świetnie prezentować przez bardzo długi czas. Odpowiednia pielęgnacja przysłuży się również do przedłużenia okresu eksploatacji. Wszystkie propozycje dywaników gumowych do samochodów Mercedes Vito i Viano są odporne na odkształcenia, odgniecenia oraz wahania temperatur.

Produkty dostępne w naszej ofercie są zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pokrywały się z wymaganiami samochodu. Opinie zadowolonych kupujących, którzy dotąd skorzystali z usług naszego sklepu, mówią same za siebie – oferujemy najwyższej jakości rozwiązania na miarę możliwości finansowych każdego.