Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Maty bagażnikowe Ford Focus MK4

Mata do bagażnika to praktyczny dodatek, o którym warto pomyśleć, gdy tylko zaczniemy użytkować swoje nowe auto. Dzięki niej wnętrze pojazdu będzie łatwe w utrzymaniu w czystości niezależnie od tego, co będziemy w nim przewozić. Bagażnik to z kolei miejsce najbardziej narażone na zanieczyszczenia, również te niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do usunięcia. Transportujemy w nim bowiem zabłocone wózki dziecięce, zbiorniki z olejami czy innego typu produkty, które pozostawiają po sobie ślady, plamy i osady. Aby zapobiec trwałemu zniszczeniu oryginalnej wykładziny wewnątrz auta, warto zatem wyposażyć się w odpowiednio dopasowaną matę, która ułatwi sprzątanie i zabezpieczy podłogę pojazdu przed trwałym zabrudzeniem.

Mata bagażnika Ford Focus MK4

Mata do bagażnika Forda Focusa IV to produkt zaprojektowany i stworzony z myślą o wymiarach oraz ukształtowaniu wnętrza tego modelu, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do całej podłogi i skutecznie chroni ją przed zabrudzeniem. Maty dostępne w naszym sklepie to warianty pełne, niepełne oraz uzupełnione funkcją organizera. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak 100% guma, tworzywo TPE czy polietylen. Charakteryzuje je przede wszystkim elastyczność, która zostaje zachowana niezależnie od panującej temperatury. Nasze maty bagażnikowe do Forda Focusa MK4 nie twardnieją pod wpływem mrozu ani nie miękną pod wpływem gorąca. Można zwijać je w celu wyjęcia i oczyszczenia bez obaw o pęknięcie czy odkształcenie. Są również niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości - wystarczy wytrzepać je lub przemyć zwykłą wodą, aby odzyskały estetyczny wygląd.

Maty bagażnikowe Ford Focus MK4 - jakie wybrać?

Każda mata do bagażnika Forda Focusa IV posiada wysoki rant, który zapobiega wysypywaniu lub wylewaniu zanieczyszczeń z powierzchni produktu. Oznacza to, że wszelkie zgromadzone na nim zabrudzenia, takie jak piach, błoto czy innego typu substancje nie przedostaną się na wykładzinę bagażnika i nie wnikną trwale w jej strukturę. Co więcej, nasze maty bagażnikowe do Forda Focusa MK4 wykonano z materiałów nieprzemakających i odpornych na szkodliwe działanie substancji chemicznych, typu olej lub smar. Produkty sprawdzą się zatem w przypadku każdego typu zanieczyszczeń, a warianty z funkcją organizera pozwolą na zachowanie pełnej kontroli nad przewożonymi artykułami oraz utrzymanie wewnątrz bagażnika idealnego porządku. Maty są również trwałe, odporne na ścieranie i antypoślizgowe. Nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, a dzięki wysokiej estetyce wykonania prezentują się naprawdę atrakcyjnie.