Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Opel Antara - gumowe i welurowe

Dywaniki samochodowe to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia, który nadaje każdemu pojazdowi odpowiedni klimat i poprawia komfort podróży. Z tego powodu tak istotne jest, aby dobierać je odpowiednio do naszych potrzeb, dzięki czemu użytkowanie będzie komfortowe, a one same będą ładnie wyglądać. Należy jednak pamiętać o wyborze rozwiązań, które są idealne dla nas, ponieważ w zależności od potrzeb możemy wybrać dywaniki welurowe lub dywaniki gumowe.

Każdy z nich ma określone właściwości i zapewnia inny rodzaj komfortu. Dywaniki gumowe do auta Opel Antara to rozwiązanie, które jest bardzo trwałe i odporne na ścieranie, przy tym elastyczne i odporne na wszelkie zmiany temperatury. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują i nie chcą często sprzątać podłogi pojazdu. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy bardzo często pada deszcz i duże ilości mokrych zabrudzeń dostają się do samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu i zastosowaniu 3 cm rantu żadna ciecz ani zanieczyszczenia nie wydostaną się poza brzegi dywanika. Wykonane są one z najwyższej jakości tworzywa, które posiada liczne certyfikaty i jest ekologiczne, dzięki czemu nie zanieczyszcza tak środowiska i służy latami.

Dywaniki welurowe do Opla Antara, to rozwiązanie, które cechuje się nieco większym dopasowaniem do podłoża samochodowego i zapewnia bardzo dużą absorpcję. Wykonane z najwyższej jakości polipropylenu wyglądają bardzo estetycznie i nie ścierają się. Dzięki temu mogą służyć w pojazdach, z których korzystamy bardzo często. Ponadto są dużo bardziej miękkie w odróżnieniu od gumowych. Niemniej jednak cechują się dużo większą absorpcją substancji ciekłych, jak i sypkich przez to dużo bardziej się brudzą i wymagają częstszej pielęgnacji.

Oferowane przez nasz sklep dywaniki do Opla Antary są najwyższej jakości wykonania oraz materiałów. Znajdziemy tutaj rozwiązania zarówno oryginalne, jak i najwyższej jakości zamienniki, które pasują idealnie do tych modeli samochodów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto dywaniki Opel Antara znajdziemy w różnych wersjach kolorystycznych, jeśli chodzi o wykończenie, dzięki czemu każdy może spersonalizować ten element samochodu pod swój gust.

Najwyższa jakość obsługi i oferowanych produktów sprawia, że zaufały nam setki klientów. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jesteśmy pewni, że produkty, które oferujemy, spełniają swoją rolę i sprostają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Nie warto zwlekać i wybrać produkt idealny dla siebie.