Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Peugeot 407 - gumowe i welurowe

Peugeot 407 po raz pierwszy został zaprezentowany w 2003 roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie, aczkolwiek w postaci nieco innego konceptu niż finalny produkt. Wersja produkcyjna została pokazana światu rok później w Genewie i od tego momentu rozpoczęto wytwarzanie tego modelu na szeroką skalę. Produkcja tych samochodów zakończyła się w roku 2011. W naszym sklepie nabyć można dywaniki samochodowe do pojazdów Peugeot 407. Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone propozycje, jakie pochodzą od wysokiej klasy producentów. Współpracujemy bowiem już od lat wyłącznie z liderami w branży. Zapewniamy również, że stale weryfikujemy rynek w poszukiwaniu kolejnych ciekawych rozwiązań, tak aby nasza oferta była kompletna i zawierała wszystkie nietuzinkowe propozycje. Jeśli więc w naszej ofercie nie ma jakiegoś produktu, oznaczać to może tylko jedno - nie był on wart zainteresowania.

Dywaniki gumowe - Peugeot 407

W tej konkretnej kategorii znaleźć można dywaniki do samochodów Peugeot 407, które wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości komponentów - stuprocentowej gumy lub tworzywa TPE. Niezależnie jednak z czego zostały one wyprodukowane, nasi klienci mogą być pewni, że nie wydzielają one charakterystycznego i przykrego zapachu gumy. Dywaniki wykonane są wyjątkowo starannie i precyzyjnie, z dbałością o każdy detal. Są idealnie dopasowane do podłoża, dlatego nie zawijają się i nie przesuwają po powierzchni. Dzięki temu kierowca i wszyscy podróżujący mogą cieszyć się wysokim poziomem komfortu. Całość stabilnie trzyma się podłoża również z uwagi na zastosowanie gumowych kolców, jakie znajdują się po ich zewnętrznej stronie. Wszystko to wpływa również na poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy.

Wszystkie dywaniki gumowe, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu, mają nieco wyższe brzegi, co eliminuje ryzyko wydostawania się zanieczyszczeń poza dywaniki. Proponowane przez nas rozwiązania chronią w ten sposób przed zabrudzeniem zarówno podłoże, jak i tapicerkę i podstopnicę. Sprzedawane przez nas dywaniki można bardzo łatwo utrzymać w czystości, a tym samym na dłużej zachować ich pierwotny wygląd i przedłużyć ich żywotność. Dywaniki w tej kategorii cechują się wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju odkształcenia i odgniecenia, a także wahania temperatur i inne warunki atmosferyczne. Dywaniki do Peugeot 407 dostępne są w zróżnicowanym przedziale cenowym, dzięki czemu każdy kupujący może dostosować swój zakup do indywidualnie założonego budżetu. Niezależnie jednak od wybranej propozycji, gwarantujemy, że będzie to wysokiej klasy rozwiązanie.