Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe gumowe i welurowe - Renault Megane

Niniejsza oferta skierowana jest do osób ceniących precyzję oraz wysoką jakość wykonania. Posiadamy dywaniki Renault Megane dopasowane do wszystkich serii modelu dostępnych na rynku. Oferujemy najwyższej jakości dywaniki gumowe oraz dywaniki welurowe. Dywaniki do Renault Megane charakteryzują się nowoczesnym designem oraz skutecznym zabezpieczeniem podłogi auta przed zabrudzeniem i wodą, dzięki ich precyzyjnemu wykonaniu oraz dokładnemu dopasowaniu.

Dywaniki samochodowe Renault Megane

W asortymencie posiadamy produkty czołowych producentów dywaników samochodowych, które stanowią najlepszą ofertę na rynku. Nasz asortyment to produkty ekologiczne, a zarazem trwałe w użytkowaniu. Dywaniki gumowe wykonane są z grubej gumy o neutralnym zapachu, co istotnie wpływa na komfort jazdy. Struktura gumy nie odkształca się dzięki elastyczności odpornej na nacisk oraz zmianę temperatury. W ofercie posiadamy również dywaniki wykonane z elastomeru termoplastycznego (TPE), którego właściwości sprawiają, że są trwalsze od tradycyjnych produktów gumowych. Dywaniki przeznaczone do Renault Megane wykonane zostały z najwyższą estetyką, dzięki czemu dobrze komponują się z każdym wnętrzem samochodu.

Dywaniki welurowe Renault Megane

Zarówno dywaniki gumowe, jak i dywaniki welurowe są łatwe w obsłudze, dzięki czemu ich czyszczenie nie sprawia problemów w codziennym użytkowaniu. Dodatkową funkcjonalnością oferowanych produktów są dodawane w komplecie stopery pod oryginalne mocowania, które uniemożliwiają przesuwanie się dywaników. W ofercie dostępne są również dywaniki z gumowymi, stabilizującymi kolcami, co wpływa na komfort ich użytkowania. Atutem wybranych modeli dywaników jest też powierzchnia antypoślizgowa, zabezpieczająca przed niekontrolowanym poślizgiem nóg, co jest szczególnie istotne podczas prowadzenia pojazdu. Wysoki rant skutecznie uniemożliwia przedostawanie się wody lub piachu na wykładzinę podłogową w samochodzie.

Dywaniki Renault Megane II i nie tylko

W naszej ofercie dostępne są zarówno dywaniki o klasycznym wzorze, jak i w nowoczesnym stylu z serii PRO-LINE, który wzbogaci wygląd wnętrza każdego pojazdu. Zastosowane materiały najwyższej jakości, sprawiają, że dywaniki gumowe oraz dywaniki welurowe cechują się odpornością na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Połączenie wysokiej jakości trwałych materiałów i eleganckiego wyglądu sprawia, że oferowane dywaniki cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dywaniki Renault Megane to produkty certyfikowane, sprzedawane w komplecie 4 sztuk. Produkty przesyłamy starannie zapakowane oraz zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu.