Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Subaru Forester - gumowe i welurowe

Samochody Subaru Forester to auta z pogranicza crossoverów i SUV-ów klasy kompaktowej. Japońska marka produkcję tych modeli rozpoczęła w 1977 roku. Od roku 2018 w sprzedaży dostępne są samochody piątej generacji. Nasz sklep motos.pl oferuje wysokiej jakości dywaniki samochodowe dedykowane właśnie do tych modeli, które spełnią oczekiwania każdego kupującego. Oferowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy są gwarantem wytrzymałych i trwałych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą. W razie, gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości - zadzwoń do nas! Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Dywaniki gumowe Subaru Forester

Dywaniki do samochodów Subaru Forester, które znajdują się w naszej ofercie, to propozycje pochodzące wyłącznie od liderów w branży. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję, iż zakupiony przez Ciebie produkt to najwyższej jakości rozwiązanie. Wszystkie dywaniki gumowe do Subaru Forester to oryginalne produkty, które w pełni wykonane są z gumy lub elastometru plastycznego (TPE) w czarnym kolorze. Żaden z naszych dywaników do Subaru Forester nie wydziela jednak nieprzyjemnego zapachu, który zwykle kojarzony jest z produktami gumowymi. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z możliwie najlepszych materiałów, dzięki czemu są one niezwykle odporne na wycieranie, odkształcenia, uszkodzenia i wahania temperatur. Dzięki temu raz zakupione dywaniki mogą posłużyć przez wiele lat. Oferowane przez nas wyroby to też stuprocentowa eliminacja ryzyka przedostawania się zanieczyszczeń na podłogę samochodu.

Nasze produkty wyposażone są bowiem w trójwymiarowe brzegi, które zapewniają wysoki poziom ochrony. Oprócz tego, że w pełni chroniona jest podłoga samochodu, to dodatkowo zachlapaniu nie ulegnie też powierzchnia boczna tapicerki oraz podstopnica. Ważną zaletą oferowanych przez nas rozwiązań jest fakt idealnego dopasowania dywaników do podłogi samochodów Subaru Forester. Najnowsza technologia pozwala bowiem na laserowe skanowanie wnętrza pojazdu, co przekłada się na możliwość zaprojektowania produktów, które w maksymalnym stopniu będą idealnie dopasowane do warunków panujących między innymi także w Twoim samochodzie.

Ponadto wszystkie nasze produkty są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, a staranność wykonania, dbałość o detale i estetyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Montaż dywaników jest niezwykle intuicyjny i łatwy.