Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Toyota RAV4 - dywaniki gumowe i welurowe

Toyota RAV4 to samochód osobowy typu SUV, który został wyprodukowany po raz pierwszy w 1994 roku w Japonii. Druga generacja tego pojazdu ukazała się na światło dzienne w 2000 roku, bazując na platformie samochodu Toyota Corolla. W 2001 roku był to najlepiej sprzedający się SUV w Australii. Pojazd drugiej generacji posiada również opcję napędu elektrycznego. W 2005 roku natomiast, zaprezentowano RAV4 trzeciej generacji, dla której wprowadzono nowy, mocny silnik o pojemności 3.5 V6. W Los Angeles w 2012 roku na targach motoryzacyjnych zaprezentowano czwartą generację, która wyróżniała się na tle poprzedników przede wszystkim dużym rozmiarem i ciekawym wyposażeniem.

Kupując samochód, a w szczególności SUV, warto jest zainwestować w gumowe dywaniki samochodowe dla Toyota RAV4. Dlaczego? SUVem łatwo jest dostać się w miejsca często niedostępne dla innych samochodów, dlatego model ten z pewnością sprawdzi się wśród fanów narciarstwa, gdyż dojazd na stok nie będzie trudny. Trzeba jednocześnie mieć na uwadze fakt, że dywaniki samochodowe, które Toyota RAV4 ma w standardowym wyposażeniu mogą nie wystarczyć. Dlaczego? Na obuwiu będziesz wnosić śnieg do swojego samochodu, a z pewnością nie chcesz, żeby wilgoć zaatakowała jego wnętrze. Dywaniki samochodowe do Toyota RAV4 oferowane przez nasz sklep wykonane są z gumy, dzięki czemu będą one odpowiednio chroniły wnętrze Twojego auta. Co więcej, dostępne w tej kategorii dywaniki gumowe posiadają wysoki rant, który sprawia, że żadne zabrudzenie nie wysypie się, a woda nie wyleje poza jego obszar. Nawet w przypadku sporej ilości owego zabrudzenia.

Chcesz odpowiednio zadbać o swój samochód Toyota RAV4? Dywaniki oferowane przez naszą firmę mogą mieć tzw. stopery, które uchronią przed ewentualnym przesuwaniem się owych dywaników. Co więcej, żaden z naszych produktów nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów do produkcji  akcesoriów dla Toyota RAV4, dywaniki z pewnością wytrwają wiele lat chroniąc Twój samochód. Są również odporne na zmiany temperatur.

Posiadamy w asortymencie akcesoria dla różnych generacji samochodu Toyota RAV4. Jeżeli cenisz sobie najwyższą jakość, komfort i niezawodność – nie przechodź obojętnie obok naszej oferty. Na pewno znajdziesz u nas odpowiednie dywaniki do swojego samochodu Toyota RAV4.