Wczytuję dane...

Jak zamontować nakładki na zderzak?

Bardzo dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się stalowe nakładki na zderzak. Są to bardzo praktyczne dodatki o wielu zastosowaniach, które opiszemy w dalszej części tego wpisu. Głównym jednak celem naszego artykułu jest odpowiedź na często zadawane przez naszych klientów pytanie: jak zamontować nakładki na zderzak samochodu?

Do czego służą nakładki na zderzak?

Przede wszystkim nakładki spełniają funkcję ochronną. Przymocowane do zderzaka, chronią go przed wszelkimi zarysowaniami, które powstają podczas załadunku ciężkich przedmiotów do bagażnika, niezbędne są również dla każdego kto przewozi psa w bagażniku. Drugą niemniej istotną cechą stalowych nakładek jest ich wygląd, który - dzięki możliwości wyboru wykończenia - doskonale skomponuje się z każdym kolorem auta.

Jak zamontować nakładki na zderzak?

Montaż nakładek jest bardzo prosty, a warstwa klejąca jest już zawarta w zestawie. W opakowaniu znajduje się też ściereczka czyszcząca. Sugerujemy jednak, aby najpierw dokładnie wyczyścić zderzak na myjni bezdotykowej lub za pomocą szmatki i wody; po osuszeniu należy odtłuścić zderzak za pomocą dołączonej ściereczki, a następnie przykleić i docisnąć nakładkę. Taśma klejąca wiąże bardzo szybko więc po około 30 sekundach można już bezpiecznie ruszać w drogę.

Nakładki na zderzak w sklepie Motos.pl

Zapraszamy do naszego sklepu, abyście mogli zapoznać się z dostępnymi produktami do Waszych aut. W ofercie mamy produkty od dwóch czołowych polskich producentów: Croni i Alufrost. Jeżeli jednak potrzebujecie jeszcze doradztwa w sprawie montażu czy doboru nakładek, zachęcamy do kontaktu z nami, gdzie specjaliści odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania.

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku