Motos / O nas

O nas

GJK STYLING Sp. z o.o. to zespół profesjonalistów specjalizujący się w doborze i sprzedaży akcesoriów samochodowych. Głównym założeniem naszej firmy jest dostarczanie wyłącznie produktów wysokiej jakości, pochodzących z Polski. Motos.pl to integralna część firmy, będąca nowoczesnym sklepem internetowym.

Naszym celem jest również najwyższa jakość obsługi klienta, dlatego w każdym momencie zakupów możesz liczyć na fachowe doradztwo, a nasz zespół dba o prawidłowe działanie serwisu oraz dogodne dla Ciebie formy dostawy i płatności.

W sklepie internetowym Motos.pl znajdziesz liczne dodatki do swojego auta, takie jak:

Gumowe dywaniki samochodowe – oferujemy wyłącznie dedykowane produkty do zdecydowanej większości modeli aut. Wybierając którykolwiek produkt z naszego sklepu masz pewność, że będzie idealnie pasował, zawierał wszystkie akcesoria do montażu, a także nie będzie wydzielał nieprzyjemnego zapachu. Wszystkie powyższe cechy zapewniają doświadczeni polscy producenci: Frogum, Rezaw-Plast i Geyer & Hosaja.

Welurowe dywaniki samochodowe – mało kto wie, że jesteśmy nie tylko sklepem, ale również producentem. Aby sprostać wymaganiom bezkompromisowych klientów stworzyliśmy dwie linie dywaników welurowych. Możesz wybierać pomiędzy produktami standardowymi oraz premium, różnią się głównie wagą runa, wykończeniem i materiałem lamówki.

Gumowe maty do bagażnika – aby w pełni zabezpieczyć twoje auto przed wodą i błotem stworzone zostały dedykowane maty bagażnikowe. Są to wysokiej jakości produkty, pozbawione nieprzyjemnego zapachu gumy, każdy doskonale dopasowany do wymiarów bagażnika. Możesz dopasować je wyglądem do dywaników, ponieważ za ich produkcję odpowiadają: Rezaw-Plast oraz Frogum.

Folie samochodowe 3M – jako oficjalny dystrybutor tej marki na Polskę oferujemy pełną kolekcję 3M przeznaczoną dla branży motoryzacyjnej. W naszym sklepie znajdziesz folię samochodową 3M do zmiany koloru auta, folię ochronną do zabezpieczenia powłoki lakieru, a także folię di-noc (zwaną również Carbon), która przeznaczona jest do wnętrza auta. Wszystkie niezbędne do montażu akcesoria również znajdziesz w naszym sklepie.

Stalowe nakładki – są dodatkiem zarówno dekoracyjnym, jak i ochronnym. Największym zainteresowaniem cieszą się nakładki na zderzak oraz nakładki progowe. Oprócz tego oferujemy nakładki na grill, tylną klapę oraz słupek boczny. Za produkcję stalowych akcesoriów odpowiadają dwaj polscy producenci: Alu-Frost i Croni.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji – w ofercie posiadamy również produkty kultowej polskiej firmy RRCustoms. Są to najwyższej jakości preparaty przeznaczone do auto detailingu, wytwarzane przez specjalistów, którzy nie uznają kompromisów. Dzięki temu w naszym sklepie znajdziecie kosmetyki przeznaczone do konkretnych zadań, które świetnie się z nich wywiążą.

Powyższe produkty to jednak nie wszystko! W naszym sklepie doposażysz swoje auto w wiele praktycznych dodatków, takich jak: uniwersalne chlapacze samochodowe, nakładki na kierownicę, ramki pod tablicę rejestracyjną, siatki aluminiowe oraz siatki do bagażnika.

Zapraszamy do zakupów w Motos.pl!

logo-motos