Wczytuję dane...

Co to jest folia 3M?

Każdy z nas słyszał o foliach zabezpieczających lakier, takich do szybkiej zmiany koloru lub do odświeżenia wyglądu wnętrza. W tym artykule odpowiemy na pytanie nurtujące wielu naszych klientów, czyli co to jest folia 3M i jakie są jej zastosowania. Po przeczytaniu naszego poradnika będziesz już wiedzieć, która jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

FOLIA 3M™ DI-NOC™

Folia DI-NOC w motoryzacji znajduje głównie zastosowanie we wnętrzach pojazdów, dzieje się to za sprawą jej kolorystyki oraz struktury, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby okleić nią auto z zewnątrz i wersja Carbon bardzo często jest do tego używana. W ofercie można znaleźć używane jako listwy dekoracyjne w samochodach kolory, takie jak: szczotkowane aluminium, lakierowane drewno, czy włókno węglowe. Warto odnotować, że również tekstura materiału jest świetnie odwzorowana. Folia 3M™ DI-NOC™ sprawia, że wnętrze samochodu zyskuje nowy, świeży design, z kolei oklejenie auta z zewnątrz w kolorze włókna węglowego nadaje niezwykle groźnego wyglądu.

Nasza oferta folii 3M DI-NOC 

FOLIA 3M™ 1080 i 2080

Ten rodzaj folii służy do zmiany koloru auta bez ingerowania w lakier bazowy, oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy. Przede wszystkim sama cena oklejenia jest znacznie niższa niż polakierowania samochodu, w dodatku chroni oryginalną warstwę przed wszelkiego rodzaju odpryskami czy małymi zarysowaniami, co wpłynie korzystnie przy odsprzedaży pojazdu. Największym atutem jest jednak fakt, że w każdej chwili można wrócić do lakieru podstawowego, więc nie trzeba się zastanawiać co zrobić jeśli znudzi nam się kolor po jakimś czasie. W ofercie znajduje się wiele bardzo pożądanych barw takich jak: Czarny Mat, Biała Perła czy Szczotkowany Tytan.

Nasza oferta folii 3M 1080 i 2080  

FOLIA 3M™ Scotchgard™

Jest to ochronna folia, którą okleja się wszystkie elementy karoserii i dobrze naklejona jest zupełnie niewidoczna. Dostępne są dwie wersje, o grubości 200 i 350 mikrometrów. Ten rodzaj folii jest doskonałym zabezpieczeniem lakieru przed porysowaniem, kamieniami, owadami, a nawet otarciami. Polecana jest zdecydowanie dla każdego kto chce utrzymać lakier w nienagannym stanie. W ostatnich czasach znajduje również zastosowanie we wnętrzach gdzie chroni przed zarysowaniami panele dotykowe. Warto mieć na uwadze, że przed odsprzedażą swojego samochodu folię można zdjąć i oferuje się auto o idealnym lakierze.

Nasza oferta folii 3M Scotchgard

 Co to jest Folia 3M™?

Wierzymy, że teraz wiesz już jaką folię 3M wybrać oraz do czego je zastosować. Jeśli czujesz się na siłach zawsze możesz samodzielnie okleić auto, z listwami dekoracyjnymi natomiast na pewno każdy sobie poradzi sam. Gdyby coś jeszcze nie było dla Ciebie jasne, nie krępuj się i napisz do nas na Messengerze lub zadzwoń.  

Wszystkie folie samochodowe 3M w naszej ofercieKraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku