Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Folia 3m 2080

    Znudził Ci się kolor Twojego samochodu? A może chcesz, aby Twoje auto nabrało głębszego charakteru? Teraz to możliwe dzięki foliom 3M

    Folia 3M pozwala uzyskać nowy wizerunek Twojego auta kiedy tylko chcesz. Oklejanie folią 3M pozwala na bardzo dużą różnorodność jeśli chodzi o zmianę stylizacji pojazdu. Dzięki niej można nie tylko zmienić kolor całego samochodu, ale również wyeksponować niektóre jego elementy, takie jak na przykład maska samochodu czy lusterka. Folie dostępne są w różnych kolorach oraz odcieniach, co jeszcze bardziej pozwala na jeszcze większą personalizację według gustu właściciela. Aktualne parametry techniczne folii pozwalają na eksploatację w bardzo trudnych warunkach, takich jak upał czy mróz. Również szczotki myjni samochodowych nie robią na niej większego wrażenia. Dzięki temu folia 3M sprosta wymaganiom każdego klienta. 

    Folia doskonale sprawdza się jako tuning optyczny, który nie tylko rzuca się w oczy i budzi podziw, ale jest całkowicie odwracalny, ponieważ folię można zerwać w każdym momencie. Oklejenie samochodu folią 3M daje ponad to doskonałą ochronę fabrycznego lakieru, który w ten sposób chroniony jest przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Podkreślenia wymaga fakt, iż oklejenie folią w sposób profesjonalny nie jest w ogóle widoczne przy oglądaniu samochodu. Oferowana w naszym sklepie folia o szerokości 152 cm daje pewność, że wszystkie elementy zostaną oklejone z jednego kawałka. Zapobiega to odklejaniu się folii oraz lepiej chroni przed czynnikami zewnętrznymi. 

    W naszej ofercie posiadamy folię 3M w najpopularniejszych kolorach oraz odcieniach. Szeroka gama rozmiarów pozwala dopasować folię do każdego samochodu tak, aby każdy kawałek mógł zostać wykorzystany. Atrakcyjne ceny sprawiają, że oferowane przez Nas folie 3M znajdują uznanie nie tylko wśród warsztatów zawodowo zajmujących się oklejaniem samochodów, ale również wśród osób, które chcą spróbować swoich w zmianie wyglądu swojego samochodu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z Naszej oferty.