Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Siatki tuningowe aluminiowe

Siatka aluminiowa to jeden z najbardziej przydatnych elementów w każdym samochodzie. Znaleźć może zastosowanie przy wielu częściach pojazdu, np. przy zderzaku, wlotach powietrza oraz grillu samochodowym. Na maskach wielu samochodów znaleźć można otwory wentylacyjne, przy których siatka również znajdzie zastosowanie. Nasz sklep oferuje bogatą ofertę siatek aluminiowych do wyboru, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać siatkę odpowiednią do swojego modelu samochodu.

Oferowane przez nas produkty wykonane są z aluminium - materiał ten sprawia, że siatki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie różnych temperatur. Siatki wykonane z jednolitej blachy aluminiowej mają lepsze właściwości mechaniczne od tradycyjnych siatek plecionych czy zgrzewanych. Zdecydować się można na czarną lub srebrną siatkę aluminiową. Dostępne są one w różnych rozmiarach, a rozmiar oczka można dobrać idealnie do potrzeb danego modelu samochodu.

Można wybierać różne kształty oczek w siatce, w zależności od tego, jaki efekt chce się uzyskać i co bardziej pasuje do danego samochodu. Tego typu siatki charakteryzują się tym, że są dość sztywne, ale z łatwością dają się formować, przez co można dopasować je do wybranego otworu. 

Wysoka jakość surowca, z którego wykonywane są oferowane w naszym sklepie siatki aluminiowe sprawia, że są one w stanie zachować swój początkowy wygląd przez bardzo długi czas. Będą służyć Państwu bez zarzutu i na pewno okażą się przydatne w niejednej sytuacji. Adekwatna do jakości oferowanych przez nas produktów cena sprawia, że zakupy w naszym sklepie pozwolą zaoszczędzić nieco środków. Niezależnie więc od posiadanego modelu samochodu, w naszym sklepie możecie się Państwo zaopatrzyć w produkty, które sprawdzą się w niejednym aucie.

Siatki tuningowe wykonane z aluminium to gwarancja wysokiej jakości i uniwersalnego zastosowania.iwersal)