Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe do marki Dacia zostały wykonane z tworzywa TPE. Tworzywo to cechuje się lepszą wytrzymałością, ponadto ma lepsze właściwości niż guma. Produkty są trwałe i co najważniejsze odporne na odkształcenia. Nie szkodzą środowisku, są ekologiczne. Nie wydają przykrego zapachu podczas korzystania z nich. Każdy z modeli jest odporny na ścieranie. Są elastyczne nawet przy dużych zmianach temperatury.

  Posiadają powierzchnię, która jest antypoślizgowa. Nie zapomniano o rantach, które są na brzegach dywaników i mają wysokość 1,5 - 3 centymetrów, zapobiegając wysypywaniu zanieczyszczeń. Często zabrudzenia to sypki piasek, który towarzyszy nam podczas każdego wsiadania do auta. Rant zapobiega również wylewaniu się wody.

  W komplecie jest także zestaw stoperów do przednich dywaników. W zestawię znajdują się cztery sztuki z każdego kompletu.

  Jeden komplet stoperów zawiera:

  • - 4 sztuki dolnych stoperów,

  • - 4 sztuki górnych stoperów

  • - 4 sztuki wkrętów plastikowych.

  Każdy z dywaników posiada miejsce na zamontowanie stoperów. Po montażu stoperów wpinamy je w bolce, które mieszczą się na podłodze naszego samochodu. Jeżeli nasz samochód nie jest w nie wyposażony, zakupione dywaniki mocujemy za pomocą wcześniej zakupionych, plastikowych wkrętów, dzięki którym nasze dywaniki nie będą przesuwały się w każdą stronę.