Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Praktyczne, proste w montażu i odporne na uszkodzenia. Tak w prosty sposób można opisać produkty znajdujące się w tej kategorii. Z przyjemnością przedstawiamy Ci dział w którym znajdziesz dywaniki samochodowe dedykowane do aut marki Chevrolet. Jeśli więc jeździsz takim samochodem i jeżeli chcesz wymienić dywaniki, to zachęcamy do przejrzenia przygotowanych przez nas propozycji.

Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie dobierania dywaników, mamy spore doświadczenie i wiemy jakie funkcje powinny spełniać tego typu akcesoria. Dodając do oferty nowe produkty za każdym razem dokładnie je sprawdzamy i testujemy. Naszym celem jest dystrybucja wysokiej jakości dywaników, które nie będą się przesuwać podczas jazdy, które w prosty sposób będzie można wyczyścić i które będą dopasowane do konkretnego modelu auta. Jeśli więc nie chcesz tracić czasu na szukanie, jeżeli interesują Cię konkretne produkty, to poniższy dział został stworzony z myślą o Tobie.

W asortymencie znajdują się przede wszystkim gumowe dywaniki samochodowe. Mamy pełną paletę produktów i jesteśmy przekonani, że nasi klienci szybko trafią na akcesoria, które będą spełniać ich wszystkie wymagania. Wśród klasycznych wersji znajdą się takie, które zostały wykonane z wysokiej jakości gumy, które mają ranty o wysokości 1 cm, i które od spodu posiadają delikatne kolce zapobiegające przesuwaniu się dywaników. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy także specjalne wersje zapachowe. Wybierając takie zestawy można mieć pewność, że dywaniki nie będą wydzielać brzydkiego zapachu gumy, ale będą delikatnie pachnieć na przykład wanilią.

Spośród gotowych zestawów dedykowanych na przód jak i na tył samochodu w naszym asortymencie można znaleźć także marki Premium. Są to między innymi gumowe dywaniki wykonane z bardzo dobrego tworzywa. Materiał  jest elastyczny, odporny na zniszczenia i nie wydziela brzydkiego zapachu. Dywaniki posiadają wysokie, trójwymiarowe ranty i idealnie dopasowują się do kształtu podłogi.