Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Citroen DS5 to bardzo dobry samochód typu hatchback. Marka Citroen produkowała go w latach 2011-2015, jako jeden z modeli prestiżowej gamy pojazdów, które od 2015 roku występują pod szyldem osobnej marki utworzonej przez Citroena – DS. Samochód występuje w postaci wyłącznie 5-drzwiowego hatchbacka.

Warto zaznaczyć, że już na etapie kupowania wyposażenia do samochodu warto zainwestować w pewne udogodnienia dla Citroen DS5. Mata bagażnikowa to bardzo rozsądny wybór, jeżeli często przewozisz różnego rodzaju rzeczy, ponieważ standardowe wyposażenie może się nie sprawdzić w trudniejszych warunkach. Poza tym, oferowane przez nasz sklep maty są bardzo dobrej jakości, co można zawdzięczać stawianiu na profesjonalne materiały.

Nie można zaprzeczyć, że to świetny pojazd – Citroen DS5. Mata bagażnikowa będąca w standardowym wyposażeniu może jednak nie sprawdzić się dobrze, ponieważ trudno się ją czyści, a także nie jest tak trwała, jak osobny produkt do kupienia w naszym sklepie. Posiadasz psa i często go przewozisz w samochodzie? Najpewniej trzymasz go w swoim bagażniku, a na pewno nie chcesz, żeby psina przez przypadek zniszczyła wnętrze owego bagażnika. Co więcej, jeżeli dasz swojemu zwierzakowi wodę, może on ją wylać lub może się to stać przez ostrzejszy manewr kierowcy. W przypadku standardowych mat całe wnętrze bagażnika będzie mokre, co bezpośrednio przełoży się na konieczność jego suszenia.

Mata bagażnikowa dostępna w naszym sklepie zabezpieczy wnętrze Twojego samochodu przed wilgocią, ponieważ podłoże nie wchłonie wody i błota – znajdzie się ono na wykonanej z gumy macie bagażnikowej. Nasze maty posiadają wysoki rant, przez co woda i inne zabrudzenia nie wydostaną się poza jej obszar. Warto przez to zaznaczyć, że również czyszczenie maty bagażnikowej dostępnej w naszym sklepie jest niezwykle proste. Wystarczy, że wylejesz lub wysypiesz zawartość maty, a następnie użyjesz myjni ręcznej, by dokładnie ją umyć. Maty schną bardzo szybko.

Co więcej, oferowane przez nasz sklep maty są elastyczne, przez co możesz je swobodnie zwijać i rozwijać, bez obaw, że produkt się odkształci. Kupując u nas możesz wybrać spośród kilku modeli, które łączy jedno – wysoka jakość i niezawodność! Warto wspomnieć o macie bagażnikowej z organizerem – specjalną strukturą, która ułatwia segregowanie zawartości bagażnika.