Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Nakładki stalowe

  Nie jest żadną nowością, że jeśli chcemy, aby samochód służył nam długo, należy o niego dbać. Tyczy się to głównie pilnowania, aby wszelkie aspekty związane z mechaniką pojazdu działały sprawnie i bez zarzutu. Pojawia się jednak także element estetyczny, a więc zadbana karoseria i wszelkie elementy zewnętrzne oraz wewnętrzne naszego wozu. Każde mechaniczne uszkodzenie karoserii, zderzaka czy progu w aucie obniża jego wartość, a także sprawia, że gorzej czujemy się podczas prowadzenia swojego samochodu.

  Warto więc postarać się, aby samochód zarówno od środka, jak i na zewnątrz był odpowiednio zabezpieczony. Ta kategoria zawiera w sobie wszystko, co pozwoli należycie dopilnować aspektów związanych z zewnętrzną ochroną naszego pojazdu. Znajdziemy tutaj wszelkiego rodzaju nakładki stalowe na zderzaki do przeróżnych marek i modeli samochodów, dzięki którym nie będziemy musieli martwić się o rysy, wgniecenia i inne drobne uszkodzenia zderzaka, które następują podczas codziennego użytkowania pojazdów. Ponadto, poza ochroną, nakładki na zderzak mogą nadać Twojemu pojazdowi jedyny w swoim rodzaju pazur i niepowtarzalny charakter, dzięki czemu wyróżni się on spośród innych samochodów. Nakładki na zderzak można zastosować zarówno z tyłu, jak i z przodu, dzięki czemu nie musisz się martwić o uszkodzenia na żadnym z tych elementów.

  Jeśli chodzi o ochronę frontu pojazdu, oprócz nakładek na zderzak znajdziemy tutaj także nakładki stalowe na grill pojazdu, dzięki czemu ten element także będzie wolny od uderzeń kamyków, gałęzi i innych przedmiotów mogących go zarysować, wgnieść lub uszkodzić w dowolny, inny sposób.

  Nie można zapominać także o jednym z najwrażliwszych i podatnych na korozję elementów naszego auta, czyli progach. Dostępne w tej kategorii nakładki progowe wszelakiego rodzaju, wielkości i kolorytu pozwolą bez problemu zabezpieczyć tę część pojazdu, zwiększając ich odporność na czynniki środowiskowe, a tym samym oszczędzając wydatek, który musielibyśmy przeznaczyć na odrestaurowanie lub na ich odświeżenie.

  Poza tym, jeśli potrzebna jest nam listwa na klapę bagażnika lub interesują nas podstopnice, to wszystko także znajduje się w tej kategorii! Wystarczy wybrać interesujący nas produkt, markę i model samochodu, po czym możemy przystąpić do porównywania poszczególnych produktów. Jednocześnie mamy absolutną pewność, że instalacja nakładek przebiegnie szybko i sprawnie, ponieważ wszystkie one są produkowane z myślą o konkretnych modelach pojazdów, a więc idealnie odpowiadają im wymiarom.