Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Nakładki progowe

    Firma MOTOS to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją akcesoriów samochodowych. W ofercie firmy można znaleźć akcesoria takie jak: dywaniki samochodowe, nakładki progowe, maty bagażnikowe i inne. Wszystkie proponowane artykuły wyprodukowane są z najlepszej jakości materiałów i pochodzą od zaufanych producentów. MOTOS umożliwia zakup towaru drogą elektroniczną. Posiada w pełni dostosowany do potrzeb klienta sklep internetowy, dzięki któremu można wybrać odpowiedni sprzęt. Zakupy w internetowym sklepie są przyjemne i proste, a formalności związane z zakupem niewymagające. Dostawa zamówionych produktów jest szybka i tania. Przedsiębiorstwo współpracuje ze zaufanymi dostawcami, dzięki czemu klient otrzyma w pełni sprawny i nienaruszony produkt.

    W ofercie sklepu znajdują się m.in. nakładki progowe, które pełnią rolę ochronną jak również poprawiają wgląd auta. Nakładki dostosowane są do poszczególnych marek, a w sklepie można dokładnie dobrać ich wielkość, wygląd oraz przeznaczenie. Nakładki na progi wykonane są z różnych materiałów oraz posiadają ciekawe wzornictwo. Oferta umożliwia zakup produktu pojedynczo lub w zestawach. Akcesoria wykończone są w atrakcyjny sposób, a klient może dobrać towar według własnych upodobań. W sklepie internetowym można wyszukać nakładki na progi o wysokim połysku, matowe, poliuretanowe - mające cechy dodatkowej ochrony przez zarysowaniami i inne. Wszystkie przedstawione artykuły są idealnie dopasowane pod konkretną markę samochodu, wykonane z kwasoodpornej stali szlachetnej. Są one odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne i drogowe takie jak wilgoć, piach, sól, śnieg, itp. 

    Montaż przedstawianych nakładek jest bardzo prosty i szybki. Aby prawidłowo umieścić produkt na progu auta należy oczyścić osuszyć oraz odtłuścić część karoserii, a następnie przykleić element w pożądane miejsce.

    Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie MOTOS posiadają odpowiednie atesty producenta.