Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe Audi Q5

  Jeśli szukasz wysokiej jakości dywaników do swojego auta, to jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy w ofercie profesjonalne modele, zarówno welurowe, jak i gumowe, które zabezpieczą wnętrze pojazdu i pozytywnie wpłyną na jego wygląd, zapewniając komfort kierowcy oraz pasażerom. W niniejszej kategorii znajdziesz dywaniki do Audi Q5, które na pewno dobrze się sprawdzą. W każdym przypadku możesz liczyć na konkurencyjną cenę.

  Dywaniki Audi Q5

  Twoje stare dywaniki się zniszczyły, a może chcesz zaopatrzyć się w model bardziej dopasowany do Twoich potrzeb? Wbrew pozorom te produkty są bardzo istotnym elementem wyposażenia. Dlaczego? Służą bowiem nie tylko do poprawy estetyki wnętrza pojazdu, ale zabezpieczają jego podłogę przed wilgocią i zabrudzeniami. Przez to auto nie niszczy się, co jednocześnie ułatwia późniejszą sprzedaż na rynku wtórnym.

  W tej kategorii znajdują się dywaniki do Audi Q5 w różnych wersjach. Chodzi na przykład o Audi Q5 II produkowane od 2016 roku czy Q5 I dla roczników 2008-2017. Dobrze dopasowane produkty nie przesuwają się, idealnie pokrywają podłogę i zabezpieczają ją. Przy tym można je w prosty sposób przymocować do podłoża, jeśli masz taką potrzebę.

  Dywaniki welurowe do Audi Q5

  Dywaniki welurowe do Audi Q5 to produkty doceniane za swoją estetykę, co potwierdzają opinie wielu klientów. Prezentują się elegancko, są miękkie i nie niszczą obuwia. Doskonale sprawdzają się latem lub w okresie mało wilgotnym. Nadal jednak zabezpieczają podłogę auta przed wodą i zabrudzeniami, ponieważ pod spodem mają warstwę materiału nieprzepuszczalnego. Chcąc trafić do szerokiego grona odbiorców, stawiamy na różnorodność oferty. Możesz u nas zaopatrzyć się w dywaniki welurowe do Audi Q5 o obszyciach w różnych kolorach. Dzięki temu dopasujesz estetykę wnętrza samochodu do swoich preferencji.

  Dywaniki gumowe Audi Q5

  W naszym sklepie znajdziesz także dywaniki gumowe do Audi Q5. Sprawdzą się podczas najbardziej wymagających sytuacji - są całkowicie wodoodporne i świetnie zabezpieczają podłogę auta. Nadal jednak dobrze się prezentują. Warto wspomnieć, że prezentowane przez nas modele nie emitują nieprzyjemnego zapachu gumy. Dywaniki gumowe do Audi Q5, a zwłaszcza tzw. “korytka” posiadają wysoki rant, dzięki któremu woda i zabrudzenia nie wydostaną się poza obręb produktu. Oczyszczenie takiego akcesorium jest bardzo proste - wystarczy wyciągnąć dywanik z samochodu i przepłukać go wodą.