Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Fiat Doblo - gumowe i welurowe

Utrzymanie czystości wewnątrz regularnie użytkowanego auta to duże wyzwanie niezależnie od pory roku. Piach, błoto i inne zanieczyszczenia nanoszone są na podłogę samochodu w sposób ciągły na podeszwach butów każdego pasażera. Istnieje jednak łatwy sposób, aby nie tylko szybko pozbywać się tego typu brudu, ale również zapobiec jego wnikaniu wgłąb wykładziny - to praktyczne dywaniki gumowe, które wychwytują sypkie i płynne zanieczyszczenia oraz nie pozwalają im wydostać się poza obręb korytek.

Dywaniki gumowe do Fiata Doblo

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dywaniki gumowe dopasowane idealnie do wnętrza każdego modelu auta, w tym również Fiata Doblo. Dzięki nim komfort podróżowania samochodem dopełni się, a regularne sprzątanie stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pasażerowie nie będą już musieli obawiać się wsiadania do auta z zabłoconymi czy mokrymi od śniegu butami. Dywaniki gumowe do Fiata Doblo dostępne w naszym sklepie dopasują się do podłogi pojazdu i zapewnią jego wykładzinie pełną ochronę przed każdym typem zabrudzeń. Produkty sprzedawane są w pełnych, 4-częściowych zestawach lub w zestawach dwuczęściowych, aby każdy mógł z łatwością dobrać wariant spełniający jego indywidualne potrzeby.

Czym charakteryzują się nasze dywaniki samochodowe do Fiata Doblo?

Nasze dywaniki samochodowe do Fiata Doblo to produkty wykonane ze 100% gumy lub tworzywa TPE. Oba materiały wykazują wiele zalet praktycznych. Przede wszystkim zachowują swoją elastyczność niezależnie od temperatury, czyli nie rozmiękczają się pod wpływem gorąca, ani nie sztywnieją, gdy na zewnątrz panuje mróz. Dywaniki gumowe do Fiata Doblo posiadają podwyższone ranty, która zapobiegają wysypywaniu i wylewaniu każdego typu zabrudzeń. Dzięki temu to użytkownik zachowuje pełną kontrolę nad ich opróżnianiem i może mieć pewność, że wykładzina jego samochodu pozostanie czysta i sucha. Nasze dywaniki wykazują także właściwości antypoślizgowe, co jest szczególnie istotne z perspektywy kierowcy pojazdu. W zależności od modelu korytka posiadają również odpowiednie zabezpieczenia przed przesuwaniem - mogą to być stopery lub gumowe kolce. Poza tym oferowane przez nas dywaniki samochodowe do Fiata Doblo nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu tworzywa sztucznego. Są bezzapachowe lub pachną delikatnym aromatem wanilii. Charakteryzuje je również łatwość czyszczenia - dywaniki wystarczy wytrzepać lub wypłukać wodą, aby pozbyć się z ich powierzchni wszelkich zanieczyszczeń i kurzu, a po wyschnięciu maty są gotowe do dalszego użytku.