Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Fiat Freemont to popularny crossover średniej-wyższej klasy (między samochodami średnimi i luksusowymi). Jest on europejskim odpowiednikiem samochodu Dodge Journey – marka fiat w 2011 roku miała ponad 50% akcji koncernu Chrysler, który to produkował samochody pod szyldem Dodge. Fiat Freemont po raz pierwszy został pokazany światu w 2011 roku na targach w Genewie. Dodatkowo, na tych samych targach w 2014 roku zaprezentowano wersję terenową tego modelu. W odróżnieniu od pierwowzoru, Fiat Freemont wyróżniał się innymi zderzakami i lampami.

Fiat Freemont stoi na Twoim podjeździe? Uwielbiasz ten samochód ze względu na jego design, komfort jazdy czy moc silnika? A może jesteś fanem amerykańskiej motoryzacji, a przez to model ten odpowiada Twoim gustom? Na pewno chcesz także, żeby wnętrze Twojego auta było odpowiednio zadbane. W tym przypadku koniecznym zakupem okażą się dywaniki samochodowe Fiat Freemont. Dywaniki to produkty, które się zużywają – to normalne, jednak zawsze należy mieć je utrzymywać je w dobrym stanie – w przeciwnym wypadku samochód może być narażony na negatywne działanie wilgoci.

Motos to profesjonalny producent akcesoriów do Twojego pojazdu. Tworzymy najwyższej jakości dywaniki gumowe i dywaniki welurowe Fiat Freemont. Oferowane przez naszą firmę dywaniki samochodowe są doskonale dopasowane do konkretnego modelu, dlatego możesz liczyć na pełen komfort. Warto zaznaczyć, że dywaniki do Fiata Freemont będą także pasowały do poszczególnych wersji Dodge'a Journey. Pamiętaj, że decyzja kupna poszczególnych produktów powinna być uzależniona od poszczególnej pory roku.

Dywaniki gumowe Fiat Freemont będą dobrym pomysłem na zimę. Dlaczego? Nie pochłaniają one wody, ale ją gromadzą, przez co utrzymanie higieny w samochodzie jest bardzo proste – wodę wystarczy wylać, kiedy w przypadku welurowych odpowiedników należałoby długo je suszyć. Co więcej, najwyższej jakości dywaniki gumowe Fiat Freemont posiadają podwyższony rant, przez co woda lub inne zabrudzenia nie wydostaną się poza obręb produktu nawet przy intensywnej jeździe. Dodatkowo warto wspomnieć, że w odróżnieniu od produktów konkurencji, nasze dywaniki gumowe Fiat Freemont wydzielają delikatny aromat wanilii. Mało tego, od spodu posiadają gumowe kolce, a przez to nie przesuwają się, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.