Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sezon jesienno-zimowy to okres wzmożonych opadów atmosferycznych. Szczególnie w tym czasie istotne jest zadbanie o odpowiednią ochronę samochodu przed zabrudzeniami. Dywaniki gumowe do Forda B-MAX doskonale się sprawdzą do tego celu. Przedłuż świetność swojego auta i w odpowiedni sposób zapewnij mu czystość. Jest to także bardzo istotna kwestia związana z bezpieczeństwem. Sięganie po dedykowane dywaniki sprawia, że jakiekolwiek ryzyko ze względu na niedogodności wiążące się z niedopasowaniem akcesorium nie pojawi się podczas jazdy.

Dywaniki - Ford B-MAX

Dywaniki są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki odpowiedniej głębokości żłobieniom doskonale zabezpieczają podłogę pojazdu przed zabrudzeniami. Rant, który okala dywanik z każdej strony, sprawia, że zarówno sypkie zabrudzenia, jak i te nagromadzone w stanie ciekłym nie będą wydostawać się poza obszar produktu.

Wykonanie z najlepszej jakości gumy, a także duża gramatura sprawiają, że dywaniki te są niezwykle trwałe oraz odporne na zużycie. Odpowiednio wyselekcjonowane materiały odpowiadają także za brak problemów z elastycznością również w wysokich temperaturach.

Niezwykle ważne jest, aby używane dywaniki były tymi dedykowanymi dla danego modelu samochodu. Ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo. Przesuwające się i nieprawidłowo dopasowane dywaniki mogą stwarzać niebezpieczeństwo podczas jazdy. Z ich powodu dostęp do pedałów gazu, sprzęgła, ale przede wszystkim hamulca może być utrudniony.

Łatwość w utrzymaniu czystości, jaką zapewniają dywaniki jest niebywała. Wystarczy wyciągnąć element i pozbyć się zabrudzeń poza przestrzenią auta. Akcesorium to pozwala na zachowanie pełnej świetności samochodu przez długi czas. Estetyczny, a także uniwersalny wygląd sprawiają, że całość wnętrza zostanie utrzymana w spójnej stylistyce. Ten z pozoru mało istotny element ma wielkie znaczenie.

Dywaniki gumowe Ford B-MAX - sklep internetowy

Dywaniki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród właścicieli aut od wielu lat. Egzemplarze dedykowane do Forda B-MAX są idealnie dopasowane do tego modelu auta. Sprawia to, że korzystanie z nich jest niezwykle wygodne, a także bezpieczne. Dzięki istnieniu na rynku od wielu lat dobrze zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów. Świadczą o tym pozytywne opinie napływające do nas. Wszystkie dostępne produkty są oferowane w konkurencyjnych cenach. Ponadto zespół tworzą profesjonaliści zapewniający fachowe doradztwo. Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient i najwyższej jakości obsługa.