Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe gumowe i welurowe - Ford Mondeo

  Oferta naszego sklepu przedstawia szereg rozwiązań w kwestii akcesoriów i wyposażenia samochodów Ford Mondeo. Dywaniki gumowe oraz welurowe sprostają oczekiwaniom większości właścicieli samochodów tej marki. Dywaniki są bowiem odpowiednie dla wielu modeli i roczników Forda Mondeo. Osoby zainteresowane ofertą naszego sklepu motos.pl zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą przy wyborze.

  Ford Mondeo - dywaniki gumowe

  Dywaniki gumowe do marki Ford Mondeo to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nasz asortyment to dywaniki ze stuprocentowej gumy lub elastometru plastycznego. Niezależnie jednak od wybranego tworzywa, produkty te są odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia, odgniecenia i wycieranie. Jest to ich ogromna zaleta, chociażby z uwagi na możliwość utrzymania estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas. Dywaniki dzięki wysokiej gramaturze są też trwałe i odporne na zużycie.

  Dywaniki gumowe do Forda Mondeo posiadają formułę 3D, która w innowacyjny sposób zabezpiecza podłogę, brzeg tapicerki, a także wykładzinę przez zabrudzeniami i zachlapaniem. Brzeg dywaników można wybrać spośród różnych wysokości - od jednego, półtora lub trzech, a nawet sześciu centymetrów. Każdy z tych brzegów zapewnia ochronę przed wysypywaniem się zanieczyszczeń, dzięki czemu samochód z łatwością można utrzymać w czystości. Również same dywaniki nie wymagają żadnych specjalnych działań w kwestii czyszczenia. Nasze produkty nie wydzielają też nieprzyjemnego zapachu, co więcej niektóre z nich wydzielają delikatny i przyjemny zapach wanilii. Dywaniki posiadają specjalną warstwę na spodzie, która zabezpiecza przed ich przesuwaniem. Zestaw składa się z czterech sztuk dywaników oraz stoperów ułatwiających mocowanie.

  Ford Mondeo - dywaniki welurowe

  Dywaniki samochodowe welurowe jakie dostępne są w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty. Są one wykonane z wykładziny polipropylenowej lub wykładziny poliamidu o grubości około 10 mm. Produkty te idealnie dopasowują się do kształtu podłogi w samochodzie oraz są odporne na działanie promieni słonecznych. Dywaniki welurowe nie odgniatają się i nie zawijają, a specjalna warstwa spodnia zapewnia ochronę antypoślizgową. Każdy dywanik uszlachetniony jest dodatkowo specjalną lamówką, skórzaną lub materiałową, która korzystnie wpływa na trwałość produktu. Welur można z łatwością utrzymać w czystości. Zestaw składa się z czterech sztuk dywaników oraz stoperów lub rzepów mocujących, które ułatwiają montaż produktu w samochodzie.