Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki Audi A3 8P - gumowe i welurowe

Wysokiej jakości dywaniki do Audi A3 8P to podstawa wyposażenia dodatkowego w samochodzie. Dzięki nim zyskujesz wygodę, łatwiejsze utrzymanie czystości, a także bezpieczeństwo. Wybierz wygodne dywaniki gumowe do Audi A3 8P, gdy samochód jest intensywnie użytkowany lub nastała mokra pora roku. Sprawdź wyjątkowe dywaniki welurowe, jeżeli zależy Ci na podwyższonej estetyce wnętrza. Poznaj dywaniki samochodowe dopasowane idealnie do Twojego modelu auta i ciesz się estetycznym i funkcjonalnym wnętrzem pojazdu.

Welurowe dywaniki Audi A3 8P

Audi A3 8P to samochód niezwykle elegancki i komfortowy. Chcąc podkreślić te cechy, wielu użytkowników decyduje się na dywaniki welurowe. Ten produkt dostępny jest w kilku wersjach, z delikatnie zróżnicowanym wykończeniem. Standardowa wersja o doskonałym stosunku jakości do ceny to dywaniki Audi A3 8P wykonane z wykładziny polipropylenowej, obszyte materiałową lamówką dostępną w kilku kolorach. Wzmocnienie w strefie nóg kierowcy sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały. Podkład z granulatu gumowego zapobiega przesuwaniu się dywanika.

Funkcjonalne dywaniki gumowe do Audi A3 8P

Bardzo często użytkownicy samochodów muszą wybierać pomiędzy wysoką estetyką a sprawdzoną funkcjonalnością. Również wybierając dywaniki Audi A3 8P, trzeba zadecydować o ich typie. Dopasowane do kształtu podłogi dywaniki gumowe do Audi A3 8P będą świetnym wyborem, gdy ważna jest ochrona przed brudem i wilgocią w każdych warunkach. Takie dywaniki samochodowe mają doskonale profilowaną powierzchnię, zaś w przypadku modeli o podwyższonych rantach, tak zwanych korytek zatrzymują nawet duże ilości płynów czy zanieczyszczeń. Dobrej jakości produkt nie wydziela nieprzyjemnego zapachu gumy, gdyż może być wykonany z przyjaznego użytkownikom tworzywa TPU. Można stosować je jesienią i zimą, a dywaniki welurowe latem - wszystko zależy od preferencji i warunków, w jakich auto jest wykorzystywane.

Na co zwrócić uwagę wybierając dywaniki samochodowe?

Dobre dywaniki Audi do A3 8P powinny być dopasowane do tego modelu pojazdu. Nie warto kupować uniwersalnych dywaników samochodowych, gdyż mogą stwarzać niebezpieczeństwo, dostając się w strefę pedałów w samochodzie. Wybierz dywaniki gumowe do Audi A3 8P, jeżeli intensywnie użytkujesz pojazd również w trudnych warunkach. Dobre dywaniki welurowe o wysokiej gramaturze i odpowiednim podbiciu sprawdzą się natomiast, gdy będziesz chciał podnieść estetykę wnętrza pojazdu.