Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki Audi A6 C6 - gumowe i welurowe

Audi A6 to samochody osobowe klasy premium. Pierwszy raz model ten został zaprezentowany w 1994 roku. Auta ta cieszą się niesłabnącą popularnością, a od 2018 roku produkowana jest ich piąta generacja. Jedną z najbardziej popularnych generacji była ta oznaczana symbolem C6, czyli trzecia. Samochody te cechują się niezwykłym designem i wyjątkową jakością. Z uwagi na to każdy element wyposażenia powinien również posiadać właśnie te cechy. W naszym sklepie można nabyć wysokiej jakości dywaniki Audi A6 C6, które świetnie wpiszą się w estetykę tych pojazdów, dzięki czemu całość będzie prezentowała się bardzo spójnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dywaniki gumowe do Audi A6 C6

Wszystkie dywaniki samochodowe dostępne w naszym sklepie cechują się niezwykłą jakością. Dywaniki gumowe to zestawy, które składają się z czterech sztuk. Wszystkie propozycje wyprodukowane zostały z użyciem najwyższej klasy gumy lub elastometru plastycznego, dzięki czemu nie wydzielają one przykrego zapachu, uciążliwego dla kierowcy. Dywaniki gumowe do Audi A6 C6 są bardzo trwałe i odporne na zużycie, bowiem cechują się one wysoką gramaturą. To, co wyróżnia produkty dostępne w naszym sklepie od innych dostępnych na rynku, to fakt wysokiej odporności na wahania temperatur, dzięki czemu niemożliwe staje się powstanie jakichkolwiek odkształceń. Dywaniki wyposażone są w minimum centymetrowe ranty, co pozwala wyeliminować niemal do zera ryzyko przedostawania się zanieczyszczeń na zewnątrz. Dywaniki są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy umyć je z użyciem wody i detergentu. Gumowe kolce, jakie znajdują się pod spodem tychże produktów, zapobiegają przesuwaniu się dywaników, co znacznie podnosi komfort. Dywaniki gumowe dostępne są w kolorze czarnym i beżowym.

Dywaniki welurowe do Audi A6 C6

Dywaniki welurowe do tych konkretnych samochodów to wysokiej jakości alternatywa dla gumowych rozwiązań. Propozycje dostępne w naszym sklepie wykonane są z wykładziny polipropylenowej o grubości minimum 7 mm. Są one idealnie dopasowane do kształtu podłogi, co pozwala stworzyć spójny i elegancki efekt. Dywaniki nie przesuwają się po podłodze, bowiem pod spodem wyłożone są gumowym podkładem. Materiałowa lub skórzana lamówka obszyta kolorową nicią sprawia, że produkt jest trwały i odporny na zniszczenia. Dywaniki welurowe do Audi A6 C6 są więc odporne na odkształcenia i odgniecenia oraz nie zwijają się podczas jazdy. Dywaniki te można w łatwy sposób utrzymać w czystości. Proces montażu jest niezwykle prosty. Wystarczy zamocować dywaniki za pomocą dołączonych do zestawu stoperów lub rzepów.