Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W każdym aucie do podstawowego wyposażenia możemy zaliczyć dywaniki samochodowe. Do samochodu marki BMW możliwe jest dopasowanie dywaników w taki sposób, aby przylegały one idealnie do kształtu podłogi. Wyszczególnić można dywaniki gumowe oraz dywaniki welurowe. Kwestia wyboru zależy od indywidualnych preferencji, gdyż oba modele cieszą się pozytywną opinią wśród szczęśliwych już posiadaczy.

Dywaniki gumowe BMW E81 / E87 2004-2013

Nowe dywaniki gumowe do BMW 1 E87 są wytworzone z najwyższej jakości gumy, która jest silnie odporna na wszelkie urazy mechaniczne. Wówczas podczas pocierania ich przykładowo: obuwiem, dywaniki nie ulegają niszczeniu. Możliwy jest również wybór z tworzywa jeszcze mocniejszego od gumy - czyli TPE. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż podczas różnorodnych zmian temperatury (w tym również zmian pór roku - lato/zima), ich elastyczność pozostaje niezmieniona. Wyższy rant dywaników gumowych BMW 1 E81 na około 1,2 cm zapewnia komfort utrzymywania czystości w samochodzie. Wszelkie zanieczyszczenia pozostają na gumowym dywaniku, co zdecydowanie ułatwia ewentualne prace porządkowe. Wewnątrz struktury pozostaje również ściekająca z butów woda, którą następnie w łatwy sposób można wylać poza samochód. Produkt posiada atest oraz nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

Dywaniki welurowe BMW E81 / E87 2004-2013

Wyszczególnić można również dywaniki welurowe do BMW 1 87. Ich grubość jest urozmaicona i możliwe jest wybranie najbardziej komfortowej dla siebie. Mogą one przykładowo mieć grubość 7 mm lub też 10 mm. Dokładniej rzecz ujmując tego typu dywaniki samochodowe, wyprodukowane są z materiału nazywanego wykładziną polipropylenową. Podkład takich wycieraczek jest gumowy bądź też z granulatu gumowego. W zależności od zastosowanej ilości waga runa i całej wycieraczki - zmienia się. Są one również idealnie dostosowane do powierzchni podłogi modelu BMW 1 81.

Możliwy jest wybór preferowanej wersji kolorystycznej. Dywaniki welurowe w BMW 1 81 mogą mieć kolorową lamówkę, przykładowo niebieską czy też czerwoną. Warto podkreślić również, że owa lamówka może być materiałowa oraz skórzana matowa. Z reguły są one na koniec poddawane ostatecznemu obszyciu. Z przodu produktu zamocowane są rzepy mocujące.

Wybór dywaników idealnych do BMW E81 / E87 2004-2013

Idealne dopasowanie zauważalne jest w każdym, nawet najmniejszym detalu. Chcąc wprowadzić klasyczny design, połączony z praktycznym zastosowaniem warto wybrać dywaniki samochodowe odpowiadające osobistym preferencjom oraz upodobaniom. Dywaniki wytworzone są z reguły w kolorze czerni oraz występują w komplecie czterech sztuk. Możliwa jest również opcja kolorystyczna ciemnego grafitu.