Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Fiat Tipo

Fiat Tipo cieszy się niezmiennym powodzeniem wśród kierowców, a głównym tego powodem jest świetne połączenie stylowego wyglądu i praktyczności. Dlatego wybór akcesoriów musi być przemyślany, ponieważ trzeba spełnić dwie kluczowe cechy jednocześnie. Kierowca, który chce uzyskać wysoką praktyczność i dobry efekt estetyczny powinien kupić dywaniki gumowe, Fiat Tipo na pewno nie straci na designie, a uzyska praktyczne zabezpieczenie przed brudem i wilgocią. Ponadto produkty te mają stylowy wygląd i stanowią dobrą ochronę podłogi.

Jakie kupić dywaniki gumowe do Fiata Tipo, aby były funkcjonalne?

Dywaniki gumowe Fiata Tipo produkowanego od 2016 są strukturalnie zbliżone do mat samochodowych i stanowią przykład doskonałego stosunku ceny, do jakości. Jeśli zakupi się gumowe produkty, można uzyskać dywaniki samochodowe, mające praktyczne wysokie ranty, w których wilgoć i brud są zatrzymywane. Dzięki temu świetnie wyglądają w kabinie i nie psują designu, dobrze radzą sobie z głównym zadaniem, czyli ochroną podłogi samochodu przed wodą i zanieczyszczeniem.

Dywaniki gumowe do Fiata Tipo spełniają wszystkie surowe normy środowiskowe i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Ich czyszczenie jest również proste: wystarczy wyciągnąć je z kabiny pasażerskiej, umyć pod ciśnieniem wody i wytrzeć ściereczką. Zestaw zawiera 4 dywaniki (kierowca, pasażer z przodu i dwa  z tyłu).

Jednocześnie akceptowalny koszt dywaników gumowych sąsiaduje z dobrą, jakością i wysoką odpornością na zużycie. Tak więc, żywotność tych dywaników będzie długa, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Dywaniki gumowe do tej marki samochodów zostały zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach klimatycznych i wysokim stopniu zanieczyszczenia dróg.

Dywaniki gumowe Fiata Tipo mają wiele zalet

  • Maksymalne pokrycie samochodu. Zestawy posiadają 4 sztuki oryginalnych stoperów.
  • Od spodu dywaniki posiadają gumowe kolce, aby się nie przesuwały
  • Dywaniki samochodowe dokładnie pasują do wystroju wnętrza Fiata Tipo, co zapewnia estetykę wnętrza i doskonałą ochronę podłogi i tapicerki.
  • Ranty boczne o wysokości 1-1,5 cm nie pozwalają na wydostawanie się zanieczyszczeń poza dywanik, nawet, jeśli jest na nich dużo piasku, wody, śniegu lub brudu.
  • Dywaniki są całkowicie hipoalergiczne i nie wydzielają zapachów w żadnej temperaturze.

Dywaniki welurowe do Fiata Tipo

Dywaniki welurowe do Fiata Tipo (od 2016) nazywane są również dywanikami tekstylnymi. Charakterystyczną cechą tego produktu jest obecność gumowej podstawy pod warstwą weluru, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci na zewnątrz. W ten sposób utrzymany jest estetyczny dywanik oraz praktyczność.

Wspomniane dywaniki do Fiata Tipo mają następujące charakterystyczne cechy:

  • Górna warstwa włosa doskonale zatrzymuje kurz i brud pochodzący z butów, aby nie wypadł poza dywanik.
  • Dolna warstwa z gumy zapobiega przedostawaniu się wilgoci i zwiększa ogólną trwałość produktu.
  • Rant dywanika ma właściwości cierne, aby zminimalizować poślizg na podłodze samochodu.
  • Jeśli w samochodzie są specjalne standardowe mocowania, dywaniki welurowe do Fiata Tipo będą miały dla nich odpowiednie otwory.