Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Scania to szwedzka korporacja zajmująca się produkcją profesjonalnych samochodów ciężarowych, autobusów i silników. Mimo bycia odrębną marką, Scania została całkowicie przejęta przez firmę Volkswagen, który posiada aż 99.57 % akcji. Modele tej firmy są bardzo zróżnicowane głównie ze względu na ich zastosowanie. Najczęściej jednak produkty Scania są spotykane w Europie jako samochody ciężarowe na trasach międzynarodowych. Ma to związek z niezawodnością marki, jak i wydajnością produkowanych przez nią silników. Samochody tej marki często również występują w postaci autobusów.

Praca w transporcie nie należy do najłatwiejszych. Zazwyczaj wiąże się ona z bardzo długim pobytem poza miejscem zamieszkania i przemierzaniem tysięcy kilometrów w ciągłej trasie, bez większych postojów. Przez to można się domyślić, że kabina samochodu ciężarowego staje się drugim domem kierowcy, a więc powinna ona być zaaranżowana w jak najbardziej komfortowy sposób pod względem użytkowym. Dywaniki Scania będą bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na utrzymanie odpowiedniej higieny w kabinie kierowcy. Dlaczego? Przede wszystkim są one wykonane z gumy, czyli materiału odpornego na wszelkie zabrudzenia i wilgoć.

To oczywiste, że będąc w stałej trasie, kierowca będzie w kabinie spożywał pożywienie oraz pił napoje. Nawet najbardziej doświadczonej osobie może się zdarzyć, że ów napój się wyleje lub kawałek jedzenia spadnie. Gumowe dywaniki posiadają specjalny rant, który zapobiega wylewaniu się i wysypywaniu zabrudzeń. Przez to wystarczy ostrożnie wyjąć dywaniki Scania z kabiny i umyć je na stacji benzynowej. Dywaniki schną niezwykle szybko, dlatego nie będzie potrzeby tracenia czasu na oczekiwanie.

Oferowane przez nasz sklep dywaniki Scania posiadają od spodu gumowe kolce, które zapobiegną ewentualnemu przesuwaniu się. Co więcej, dywaniki niektórych firm posiadają nieprzyjemny zapach gumy, natomiast nasze dywaniki Scania na tę przypadłość nie cierpią! Mało tego, bardzo duża gramatura naszych produktów zapewnia wysoką jakość, która zostanie utrzymana przez bardzo duży czas. Nasze dywaniki Scania są również odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak np. duże zmiany temperatury.

Dostępne w tej kategorii dywaniki Scania są też elastyczne, dzięki czemu z łatwością można je zwijać bez obaw, że produkt się odkształci i zatraci swoje pierwotne właściwości. Cenisz sobie najwyższą jakość? Liczysz na niezawodność? Nie przechodź więc obojętnie obok naszej oferty.