Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Infiniti - gumowe i welurowe

Infiniti jest marką luksusowych samochodów, należącą do koncernu Nissan (japońska marka) – założono ją w 1989 roku. Samochody pod tą nazwą pojawiły się po raz pierwszy w USA. Były odpowiedzią na tworzone przez Toyotę auta Lexus i produkowane przez Hondę pojazdy Acura. W 1999 roku Nissan został przejęty przez koncern Renault, a nowy szef japońskiej marki postanowił produkować dynamiczne limuzyny. Mimo, że Infiniti były oferowane wyłącznie dla Amerykanów, tak od 2008 roku są dostępne dla Europy. Co ciekawe, dopiero od 2013 roku w te pojazdy mogą się zaopatrzyć Japończycy. W marcu bieżącego roku (2019) Infiniti zapowiedziało, że trwale zrezygnuje z rynku europejskiego w 2020. Jest to spowodowane niską sprzedażą w porównaniu z rynkiem Stanów Zjednoczonych i Chin.

Jesteś dumnym właścicielem pojazdu Infiniti? Cenisz sobie komfort jazdy, jaki oferują te samochody? Chcesz odpowiednio zadbać o wygodę podczas jazdy? W tym celu sprawdź, czy Twoje dywaniki samochodowe Infiniti nie są zniszczone – może to prowadzić do zbyt dużego rozprzestrzeniania się wilgoci w samochodzie. Nie wspominając już o tym, że stare dywaniki nie prezentują się dobrze. Jeżeli chcesz kupić nowe dywaniki samochodowe Infiniti – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Motos poza dystrybucją zajmuje się produkcją dywaników. Oferuje najwyższej jakości dywaniki welurowe oraz dywaniki gumowe. Ważnym faktem jest to, że każdy dywanik dostępny na tej stronie jest dopasowany stricte do konkretnego modelu, przez co nie ma mowy, by produkt był źle wymierzony. Dodatkowo trzeba wspomnieć o najwyższej jakości materiałach używanych do produkcji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dywaniki samochodowe Infiniti posłużą Ci dobrze przez długi czas.

Oferujemy najwyższej jakości dywaniki gumowe do samochodów Infiniti. To świetne rozwiązanie na każdą porę roku, a zwłaszcza chłodniejsze i bardziej wilgotne czasy. Dlaczego? Dywaniki gumowe nie absorbują wody, ale ją utrzymują na powierzchni, przez co utrzymanie higieny w samochodzie jest bardzo proste – dywanik wystarczy wyjąć z samochodu i wylać zawartość. Wnoszona na obuwiu woda nie wydostanie się poza dywanik podczas jazdy, ponieważ będzie on posiadał wysoki brzeg. Co więcej, żeby umyć dywanik należy go tylko oblać wodą pod ciśnieniem np. na myjni bezdotykowej.

Jeżeli posiadasz własny samochód marki Infiniti – koniecznie sprawdź zawartość tej kategorii – czekają na Ciebie niskie ceny i wysoka jakość!