Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki gumowe i welurowe - Toyota

  Toyota jest japońskim producentem samochodów, działającym na rynku od 1937 roku. Jednakże początki marki sięgają 1918 roku, kiedy Sakichi Toyoda założył firmę, produkującą automatyczne maszyny tkackie.

  Pod koniec lat 20. syn Toyody zainteresował się motoryzacją, a przez to w 1933 roku w firmie utworzono dział samochodowy, w którym powstał sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,4 l. W 1935 roku powstał pierwszy samochód o nazwie A1. W 1954 roku stworzono pierwszy samochód serii Land Cruiser, który marka produkuje do dzisiaj. Natomiast od 1966 roku rozpoczęła się produkcja najbardziej popularnego modelu – Corolla. Warto zaznaczyć, że w 2018 roku Toyota pobiła wszystkie inne firmy motoryzacyjne względem sprzedanych egzemplarzy. Na rynek trafiło 8 091 277 samochodów. Jako ciekawostkę warto dodać, że Toyota jest właścicielem i założycielem marki Lexus.

  Dywaniki Toyota

  Jesteś wielbicielem marki, a więc posiadasz samochód firmy Toyota? Cenisz sobie jakość wykonania tych pojazdów i chcesz zadbać o swój model? Doskonale zdajesz sobie pewnie sprawę, że nie tylko o zewnętrzny wygląd samochodu warto zadbać, ale także o jego wnętrze. Z tego powodu warto jest zainwestować w wysokiej jakości dywaniki samochodowe Toyota. Ta kategoria zawiera wyselekcjonowane produkty, które z pewnością spełnią wszelkie Twoje oczekiwania.

  Dywaniki welurowe Toyota oferowane w tej kategorii prezentują się bardzo estetycznie, a także wyróżniają się dobrą jakością wykonania. Poszczególne modele różnią się kolorem obszycia, przez co doskonale dopasujesz produkt do swojego samochodu. Co więcej, dywaniki welurowe Toyota posiadają gumowy podkład, dzięki czemu nie będą się one ślizgały. Pamiętaj jednak, że tego typu produkty nie są odporne na działanie wilgoci. Spokojnie, i na to jest rozwiązanie!

  Dywaniki gumowe Toyota

  Motos oferuje także profesjonalne dywaniki gumowe Toyota, która świetnie się sprawdzą podczas jazdy pozamiejskiej, jak i na deszczowe pory. Posiadają one sporą gramaturę, dzięki czemu są bardzo trwałe. Dywaniki gumowe Toyota są przede wszystkim bardzo wygodne w użytkowaniu. Nawet, jeżeli na obuwiu wniosłeś do samochodu sporo wody – przez podwyższone brzegi nie wyleje się ona poza obręb dywaników. Warto też zaznaczyć, że dywaniki gumowe Toyota umyjesz w kilka chwil na myjni bezdotykowej. Wszystkie oferowane przez Motos dywaniki są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu.