Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Peugeot Traveller - gumowe i welurowe

Utrzymanie czystości w aucie to zadanie tym trudniejsze, im większą ilość pasażerów przewozimy. Właśnie dlatego w wieloosobowych pojazdach typu van nie powinno zabraknąć praktycznych dywaników gumowych, które chronią wykładzinę podłogi przed zabrudzeniem i ułatwiają czyszczenie wnętrza samochodu. Dywaniki z tworzywa to prosta i niezwykle funkcjonalna broń do walki z każdym typem zabrudzeń - i tych sypkich, jak piach oraz kurz, i tych płynnych, jak błoto czy roztopiony śnieg. Korytka doskonale sprawdzą się także podczas długich rodzinnych podróży, zwłaszcza jeśli uczestnicy wyjazdu spożywają swoje posiłki wewnątrz samochodu.

Dywaniki gumowe do Peugeota Travellera

Peugeot Traveller to doskonały przykład wieloosobowego pojazdu dostawczo-osobowego, którego podłoga wymaga od właściciela specjalnej ochrony. Dzięki naszym dywanikom zaprojektowanym z myślą o idealnym dopasowaniu do wnętrza tego modelu mogą Państwo mieć pewność, że żadne zanieczyszczenia nie wnikną w głąb wykładziny pojazdu. Dedykowane korytka zatrzymają piach, kurz, błoto i wszelkie inne zabrudzenia, zapobiegając ich wysypywaniu lub wylewaniu się na zewnątrz. Ułatwią także regularne sprzątanie auta, bowiem wystarczy wyjąć je na zewnątrz, wytrzepać lub przemyć wodą, aby odzyskały czysty i nieskazitelny wygląd, a następnie dalej skutecznie sprawdzały się w swojej roli.

Dywaniki samochodowe do Peugeota Travellera - czym się charakteryzują?

Nasze dywaniki gumowe do Peugeota Travellera sprzedawane są w zestawach dwu- i trzyczęściowych oraz pojedynczo. Produkty wykonano z wysokiej jakości tworzywa TPE o doskonałych właściwościach praktycznych. Korytka są trwałe i odporne na odkształcenia oraz ścieranie. Zachowują swoją elastyczność niezależnie od pogody - nie rozmiękcza ich wysoka temperatura i nie utwardza mróz. Dzięki wysokiemu rantowi gwarantują zatrzymywanie wszystkich zanieczyszczeń w obrębie maty, dzięki czemu skutecznie chronią wykładzinę przed zabrudzeniem. Nasze dywaniki samochodowe do Peugeota Travellera to produkty ekologiczne, niewydzielające nieprzyjemnego zapachu. Są wykonane estetycznie i z dbałością o detale, co sprawia, że doskonale prezentują się wewnątrz auta i podwyższają komfort pasażerów podczas podróżowania. Dywaniki posiadają również antypoślizgową powierzchnię, która daje odpowiednią stabilność butom kierowcy samochodu. Gumowe maty są łatwe w utrzymaniu w czystości i zachowują swój oryginalny wygląd przez wiele lat intensywnego użytkowania, dzięki czemu nie tylko skutecznie chronią podłogę auta, ale i zdobią jego wnętrze.