Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe to niezbędny element wyposażenia każdego auta. Stosujemy je przede wszystkim w celu ochrony oryginalnej podłogi pojazdu przed zniszczeniem i zabrudzeniem, ale także po to, aby zwiększyć komfort korzystania z samochodu oraz ułatwić utrzymanie go w czystości. Nasze dywaniki samochodowe do Audi A2 będą nie tylko skutecznym zabezpieczeniem przed wszelkimi zabrudzeniami, ale także atrakcyjną ozdoba wnętrza Twojego auta.

Dywaniki gumowe do Audi A2 2000-2005

Nasze dywaniki gumowe to produkty certyfikowane, dedykowane wnętrzom konkretnych modelów pojazdów, w tym przypadku - Audi A2 2000-2005. Ich wysoka gramatura sprawia, że są niezwykle wytrzymałe na wycieranie, a tym samym bardzo trwałe. Można z łatwością odkurzać je i czyścić, aby utrzymać wnętrze samochodu w idealnej czystości. Dostępne dywaniki gumowe posiadają ranty o wysokości od 1 do 3 cm, dzięki czemu skutecznie zapobiegają wysypywaniu piachu czy wylewaniu błota na podłogę auta. Materiał, z którego zostały wyprodukowane nie wydziela nieprzyjemnego zapachu gumy i pozostaje elastyczny niezależnie od panującej temperatury. Dywaniki mogą zostać stabilnie zamontowane w podłodze, dzięki czemu nie będą się przesuwały i zapewnią kierowcy pełen komfort prowadzenia pojazdu.

Dywaniki samochodowe welurowe do Audi A2 2000-2005

Dywaniki samochodowe welurowe to najlepszy wybór dla tych, którzy poza funkcją ochronną, szukają w tego typu wyposażeniu także estetycznego wyglądu, który podniesie komfort podróżowania samochodem. Nasze dywaniki welurowe chronią podłogę równie skutecznie, co dywaniki gumowe i są niemal tak samo wygodne w czyszczeniu. Ich przyjemna faktura sprawia, że wnętrze pojazdu prezentuje się bardzo przytulnie, a różnorodne wykończenia pozwalają na idealne dopasowanie modelu dywanika do posiadanej tapicerki. Lamówki dywaników mogą być wykonane ze skóry, nubuku oraz tkaniny i obszyte różnymi kolorami nici, które możesz dobrać pod kątem ogólnej kolorystyki wnętrza.

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalne wnętrze pojazdu, bez odpowiednio dobranych dywaników samochodowych. Zarówno warianty gumowe, jak i welurowe są bowiem niezbędne, aby jak najdłużej zachować świeży, czysty i niezniszczony wygląd podłogi, a także ułatwić sprzątanie wnętrza samochodu. Dzięki naszym dywanikom podniesiesz komfort podróżowania pojazdem zarówno dla siebie, jak i dla swoich pasażerów. Ponadto, estetycznie wykonane, doskonałej jakości dywaniki dopełnią estetykę wnętrza Twojego auta i wraz z tapicerką samochodową stworzą spójną, atrakcyjną całość.