Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Seat - maty bagażnikowe

  Mata bagażnikowa to nieodłączny element każdego samochodu, w którym chce się zadbać o ład oraz porządek. Takie maty różnią się jednak od siebie przede wszystkim wymiarami oraz sposobem wykonania, dlatego kierowcy powinni przejrzeć wszystkie dostępne propozycje, a na samym końcu zdecydować się na jedną konkretną. Maty bagażnikowe do Seata pomogą zorganizować kierowcy przestrzeń we własnym bagażniku, tak aby znalazło się tam miejsce zarówno na niezbędne akcesoria motoryzacyjne, jak i na zakupy oraz przewożony sprzęt. Maty są antypoślizgowe, doskonale trzymają się podłoża, dlatego nie ma żadnych trudności z tym, aby poprawnie je zamontować w swoim samochodzie. Ich dodatkową zaletą jest niska cena, ale też odporność na ścieranie i dbałość o porządek, ponieważ w bagażniku nie gromadzą się zabrudzenia, a gdy zajdzie taka potrzeba łatwo można usunąć z niego nadmiar piasku.

  Zyskanie na funkcjonalności oraz estetyce

  Inwestując w matę bagażnikową, właściciele samochodów zyskują przede wszystkim na funkcjonalności, ale też na estetyce. Maty wykonane są z trwałych, lecz bardzo elastycznych materiałów. Nie ma trudności z ich przenoszeniem, ponadto bardzo łatwo można wysprzątać z nich wszelkie zanieczyszczenia i doprowadzić do stanu użyteczności. Dzięki takiej macie kryta powierzchnia będzie w stu procentach zabezpieczona i niestraszne będą jej żadne uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Takim sposobem idealnie dba się o swój samochód, który nie wymaga później diametralnej renowacji.

  Oto najważniejsze zalety mat bagażnikowych:

  - lekkość,
  - trwałość,
  - wytrzymałość,
  - możliwość łatwego przechowywania po złożeniu ich w rulon,
  - łatwe dopasowanie do wymiarów posiadanego bagażnika,
  - łatwość czyszczenia,
  - antypoślizgowa powierzchnia.

  Jak widać, mata do bagażnika auta marki Seat spisze się bez zarzutów, wystarczy w nią zainwestować i umiejętnie ułożyć ją w swoim bagażniku.

  Zabezpieczenie przed wilgocią i przenikaniem zabrudzeń

  Maty bagażnikowe mają to do siebie, iż są doskonałą formą zabezpieczenie przed wilgocią, np. podczas solidnych opadów deszczu. Ponadto wykorzystano do ich produkcji takie materiały, aby nie przenikały przez nie żadne zabrudzenia. To szczególnie przydatne podczas podróżowania samochodem w trakcie niezbyt korzystnej pogody. Maty mogą występować w różnych wersjach, np. jednostronnej lub dwustronnej. Dzięki nim z łatwością będzie przewoziło się we własnych bagażnikach torby z zakupami lub też skrzynki z narzędziami, a nawet worek z piaskiem. Maty zaskoczą użytkownikom swoją niezawodnością.